„Audioteka Klub” to nowa usługa z audiobookami w ramach subskrypcji!

Serwis Audioteka uruchomił własną usługę subskrypcyjną, w ramach której abonenci mają dostęp do ogromnej biblioteki audiobooków w promocyjnych cenach!

Nowa usługa subskrypcyjna Audioteka Klub

Audioteka Klub jest usługą działającą wyłącznie w przeznaczonych do jej używania bezpłatnych aplikacjach Audioteki. Z przysługującej klubowiczom zniżki można skorzystać w trakcie zakupów na stronie internetowej, jednak obecnie słuchanie zakupionych treści jest możliwe wyłącznie w aplikacjach na urządzenia z Androidem lub iOS.

Dołączając do Klubu Audioteki i uruchamiając miesięczną płatność w wysokości 19,90 zł w przypadku płatności kartą lub kontem PayPal (alternatywnie, płatność iTunes lub dodanie do rachunku telefonicznego, w wyższej cenie uwzględniającej marżę operatora) otrzymujesz dostęp do ponad 8000 tytułów dostępnych w Audiotece w cenie 19,90 zł każdy.

Możesz dzielić się wybranymi pozycjami ze swojej półki z dwojgiem członków rodziny, na ich własnych kontach w Audiotece! Zakup w cenie subskrypcyjnej działa analogicznie do regularnego zakupu. Każdy kupiony tytuł trafi na Twoją półkę i pozostanie tam nawet jeśli zdecydujesz się na jakiś czas wystąpić z Klubu, zawieszając miesięczne opłaty. Nadal będzie też możliwe słuchanie tych audiobooków w bezpłatnych aplikacjach Audioteki.

W ramach swojej miesięcznej opłaty słuchaj bez limitu wyselekcjonowanego zestawu audiobooków doskonałego na start przygody z tą formą literatury lub dla wypróbowania kategorii gatunkowych, po które dziś jeszcze nie sięgasz!

Może Cię zainteresować także:

Wystartowała kolejna edycja akcji Czytaj PL 2019!

Możesz uruchomić 14-dniowy okres próbny, aby sprawdzić tę usługę za darmo. Jeśli dołączysz do Audioteka Klub do 10 listopada 2019 roku, to możesz skorzystać z promocji na wybrane audiobooki w cenie 9,90 zł. Więcej na stronie promocji.

Nowa aplikacja mobilna Audioteki

Słuchaj audiobooków w nowej, wygodniejszej aplikacji mobilnej Audioteka, w której już niebawem dostępny będzie pełen katalog produktów i jeszcze więcej funkcji podnoszących komfort słuchania.

Nowa wersja aplikacji mobilnej Audioteka (2019)

W tej wersji aplikacji posłuchasz audiobooków ze swojej półki w Audiotece. Zaloguj się na swoje konto i wypróbuj już teraz!

Nowa aplikacja Audioteka to w skrócie:

 • możliwość tworzenia listy ulubionych pozycji
 • integracja z Apple CarPlay
 • obsługa Google Chromecast
 • dostęp do Twojej półki
 • możliwość łatwego rekomendowania i dzielenia się treściami ze znajomymi
 • słuchanie w trybie offline wcześniej pobranych treści
 • funkcja drzemki (auto-wyłączenie audiobooka)
 • opcja ustawienia prędkości odsłuchiwania audiobooka (od 0,5 nawet do 2 x szybciej)
 • możliwość oceniania audiobooków
 • możliwość słuchania podcastów i audycji
 • stała pomoc i obsługa klienta

Kolejne funkcje już wkrótce!

Więcej szczegółów przeczytasz na oficjalnej stronie internetowej usługi.

Jeśli Twoja półka jest pusta, bo nie masz jeszcze konta w Audiotece, posłuchaj darmowych audycji i podcastów, które zamieszczone zostały w nowej wersji aplikacji.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Audioteka