Serial „Wojna światów” od 31 października na FOX

W czwartek 31 października 2019 roku o godzinie 21.00, stacja FOX pokaże pierwsze dwa odcinki nowego serialu sci-fi pt. „Wojna światów”.

„Wojna światów” FOX Polska

Kiedy astronomowie odszyfrowali sygnał otrzymany z innej galaktyki, stał się on ostatecznym dowodem na istnienie inteligentnego życia pozaziemskiego. Z zapartym tchem oczekiwano dalszego kontaktu. W ciągu kilku dni ludzkość została niemal całkowicie zniszczona w wyniku ataku. Ci, którzy przetrwali, żyją w przerażającym, opuszczonym świecie.

Gdy przybysze poszukują i zabijają tych, którzy pozostali jeszcze przy życiu, ocalali zadają palące pytanie – kim są napastnicy i dlaczego są tak bardzo zainteresowani naszą destrukcją?

To opowieść o zwykłych ludziach, którzy znajdują się w niezwykłej sytuacji. Jednak nie są oni tylko ofiarami okrutnej wojny. Wkrótce zrozumiemy, że brutalny atak na Ziemię nie jest przypadkowy, a jego przyczyny powstają na naszych oczach.

Przeczytaj także: Netflix ogłasza obsadę 2. sezonu „Altered Carbon”

Akcja serialu Wojna światów rozgrywa się we współczesnej Europie. Powstał on w oparciu o powieść H.G. Wellsa. Autorem scenariusza jest zdobywca nagrody BAFTA Howard Overman (Wyklęci, Crazyhead, Przygody Merlina). Producenci wykonawczy to Johnny Capps, Julian Murphy i Howard Overman z Urban Myth Films.

źródło: FOX Polska