Roczne członkostwo PlayStation Plus za 168 zł

Jeżeli obecnie nie masz wykupionej subskrypcji Playstation Plus, to możesz skorzystać z wyjątkowej okazji kupując ją w obniżonej o 30% cenie.

12 mies. PayStation Plus za 168 zł

W regularniej cenie 240 zł otrzymujesz 12-miesięczną subskrypcję PS Plus i płacisz za cały rok, oszczędzając 46% w porównaniu z miesięczną opłatą (za 1-miesięczną subskrypcję PS Plus) oraz 40% w porównaniu z kwartalną opłatą (za 3-miesięczną subskrypcję PS Plus).

Dla użytkowników konsol PS4, którzy obecnie nie mają wykupionej subskrypcji, Sony przygotowało promocję, obniżając cenę za roczną subskrypcję o 30% do 168 zł.

Przeczytaj także: PlayStation Plus Rewards teraz ze zniżkami także w Polsce

PlayStation®Plus to największa społeczność graczy nowej generacji, dzięki której otrzymujesz:

  • dostęp do trybu online dla wielu graczy na PS4™: jeśli szukasz rywali lub członków zespołu, PlayStation®Plus pozwoli Ci cieszyć się grami na PS4™ z innymi graczami online,
  • gry co miesiąc: pobierz co najmniej 24 starannie dobrane gry na PS4 w roku bez dodatkowych kosztów: możesz je zachować i grać w nie przez czas trwania Twojej subskrypcji,
  • rabaty na wyłączność: skorzystaj ze specjalnych ofert na gry i dodatki w PlayStation®Store,
  • dysk internetowy: otrzymaj 100 GB pamięci w chmurze na zapisy gier na PS4™.
Członkostwo PlayStation Plus 30% taniej (168 zł)
Członkostwo PlayStation Plus 30% taniej (168 zł)

Subskrypcja PS Plus to ciągła subskrypcja płatna, z Twojego portfela co rok będzie pobierana stała opłata subskrypcyjna w wysokości 240 zł.

  • Stała opłata subskrypcyjna: 240 zł do momentu otrzymania powiadomienia o zmianie ceny na adres e-mail zarejestrowany na koncie.
  • Częstotliwość pobierania opłat: co rok.
  • Czas trwania subskrypcji: do momentu jej anulowania.

Możesz anulować subskrypcję w dowolnym momencie. Abonament wygaśnie wówczas wraz z końcem bieżącego miesiąca. Zatrzyma to pobieranie przyszłych opłat, ale nie otrzymasz zwrotu już dokonanych płatności.

Instrukcje anulowania subskrypcji można znaleźć tutaj.

Dostęp do treści/usług PlayStation®Plus różni się w zależności od wieku użytkownika i rodzaju konta. Gry dostępne w ramach subskrypcji (oraz funkcje internetowe każdej gry) mogą ulec zmianie. Dostęp do usługi nie jest gwarantowany.