Kilka sekund na odbiór paczki z aplikacją InPost Mobile

Nieważne, czy zamawiasz jedną, czy kilkanaście paczek w miesiącu. Od swojego przewoźnika oczekujesz profesjonalnej i rzetelnej obsługi. A czy wiesz, w jaki sposób możesz jeszcze lepiej nadzorować status swoich przesyłek, dowiadywać się o miejscu ich lokalizacji, a także o dotarciu do punktu odbioru? Aplikacje mobilne umiejętnie gromadzą te wszystkie dane, a potem informują o każdej paczce.

InPost Mobile (aplikacja mobilna)

W coraz bardziej rozbudowanej i złożonej technologii mobile, z pewnością nie wyobrażasz sobie życia bez ulubionych aplikacji. Te, coraz częściej nie tylko służą celom miłego spędzania czasu wolnego, ale bardzo sprytnie i umiejętnie pomagają oszczędzać czas, pracować nad naszymi umiejętnościami oraz wpływać na rozwój. Większość aplikacji jest już bardzo popularna, ale czy masz rozeznanie w najlepszych aplikacjach do śledzenia kuriera? Jeśli nie, to śpieszymy z małym podsumowaniem, ale również prezentacją nowości od InPost. Przeczytaj, bo warto!

Rośnie zapotrzebowanie na aplikacje – to i oferta jest szeroka!

Choć nie każdy wie, o ich istnieniu, to na rynku mobile już od jakiegoś czasu i dość dobrze radzi sobie kilka aplikacji kurierskich. Wśród nich na uwagę zasługuje chociażby Gdzie jest paczka, która aktualnie współpracuje z kilkunastoma firmami kurierskimi, jak DPD, Fedex, DHL, UPS, InPost. Posiada dość dobrze rozbudowaną opcję śledzenia paczki, ale o aktualizacji dowiemy się tylko wówczas, gdy, przewoźnik przekaże nam odpowiednie dane. Nie ma możliwości ustawienia szczegółowych powiadomień. To trochę za mało, by można było powiedzieć, że to nowoczesne narzędzie.

Obok tej aplikacji i na bardzo podobnych warunkach działa Parcel Tracker. Aplikacja łatwa do pobrania, bez rejestracji i za darmo. To jej największe atuty, poza tym ma funkcjonalności tożsame z poprzedniczką. Obie dobre, ale jeśli może być lepiej…

Do trójki przodujących aplikacji należy także Epaka.pl, w której innowacją jest możliwość zamówienia kuriera do domu. Nadanie paczki w piżamie i kapciach? O tym marzył każdy. Ale i ta funkcja szybko przestała wystarczać.

Od 14 maja mniej czasu na odbiór przesyłki z Paczkomatu!

Aplikacja mobilna InPost – prawdopodobnie lepiej już nie będzie

InPost stawia na ciągły rozwój. Co to oznacza w praktyce? Mniej więcej tyle, że co rusz otwiera kolejne punkty odbioru, a w swoich narzędziach mobile, stara się sprostać nawet bardzo dużym oczekiwaniom. W swojej aplikacji zadbali o prosty interfejs, z którym poradzi sobie każdy. Na jednym ekranie można opłacić przesyłkę, nadać jej własną, spersonalizowaną nazwę, ustawić powiadomienia i skierować do wygodnego paczkomatu.

Za pomocą aplikacji można również zasięgnąć informacji o poprzednich przesyłkach, wystarczy wejść do archiwum. Ta opcja przydaje się osobom, które nadają wiele paczek.

Screen z aplikacji InPost Mobile Screen z aplikacji InPost Mobile

Z InPost mobile dużo łatwiej i szybciej, co szczególnie podkreśla kurier, odbiera się przesyłkę. Odchodzimy od wiadomości SMS, które utrudniały proces szybkiego otwarcia skrzynki z paczką. Wszystkie informacje, niezbędne do odbioru, użytkownik ma w jednym miejscu – na ekranie aplikacji. Trudno to sobie wyobrazić, ale teraz, kilka paczek obierzesz w kilka sekund. O żadnej z nich nie zapomnisz, bo aplikacja powiadomi Cię o każdej z nich.

Czy taka nowość mobile się sprawdzi? Z pewnością tak. Korzystających z aplikacji InPost będzie coraz więcej, a cały proces jeszcze bardziej się zautomatyzuje. To ważne, dla zachowania komfortu nadania i odbioru paczek.

Pobierz aplikację InPost Mobile ze sklepu App Store lub Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

Artykuł sponsorowany