Samsung zaprezentuje Galaxy Note 10 już 7 sierpnia br.

Samsung ogłosił, że organizuje swoje drugie wydarzenie Unpacked w tym roku, które odbędzie się 7 sierpnia 2019 r. w Brooklyn’s Barclays Center.

Galaxy Note 10 - Unpacked 2019

Samsung zapowiedział nowe wydarzenie Unpacked na środę 7 sierpnia 2019 r. o godzinie 22:00 czasu polskiego, jednak firma nie ujawniła nic na temat tego, czego można się spodziewać. Po visulau na zaproszeniu można domyślać się czego  będzie dotyczyło wydarzenie – gwiazdą będzie z pewnością Galaxy Note 10.

To może być jedna z największych prezentacji Galaxy Note. Obecne pogłoski i przecieki sugerują, że Note 10 zachowa wygląd obecnej linii Note, ale odziedziczy funkcje z Galaxy S10, takie jak wycięcie na aparat (w górnej części), ekranowe czytniki linii papilarnych i, co najważniejsze, szerszy wybór modeli.

W tym roku mogą pojawić się dwa warianty Note: bazowy 6,3 cala  i Note 10+ o przekątnej prawie 6,8 cala (większy wariant z 5G). Możesz spodziewać się ulepszeń związanych z rysikiem, kamerą i prawdopodobnie innych funkcji.

Note 10 może być dla niektórych krokiem wstecz. Pojawiają się opinie, że żaden z nowych modeli nie będzie zawierał gniazda słuchawkowego, a tylko Note 10+ miałby gniazdo microSD. Jeśli tak, niektóre funkcje, które właściciele Samsunga uznali za oczywiste, wkrótce znikną – i nie ma gwarancji, że Galaxy Buds lub zwiększona pamięć masowa zadowolą niektórych fanów.

Wydarzenie będzie transmitowane online na żywo na oficjalnym kanale na YouTubie oraz na stronie internetowej firmy.

źródło: Samsung