Apple Watch Series 4 z eSIM dostępny w sieci Orange Polska

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami smartwatch Apple Watch Series 4 z wbudowaną łącznością mobilną dostępny jest już w Orange Polska – poznaj ceny.

Apple Watch Series 4 z eSIM w Orange Polska

W ofercie polskiego operatora Orange dostępny jest już Apple Watch Series 4 z obsługą kart eSIM. Urządzenie zostało przeprojektowane i udoskonalone, by wyglądać jeszcze lepiej, zapewniać przełomowe rozwiązania komunikacji dzięki wbudowanej łączności mobilnej (eSIM), a także radzić sobie z funkcjami fitness. Żeby zachęcić klientów do przetestowania urządzenia, Orange Polska zaproponował specjalny pakiet startowy. Apple Watch Series 4 dostępny jest w salonach i stronie internetowej.

Apple Watch Series 4 ma wyświetlacz większy o ponad 30% ze smuklejszą i mniejszą kopertą oraz nowy interfejs z większą ilością informacji i szczegółów. Niezależnie od tego, czy właściciel biega, pływa czy spędza aktywnie czas w inny sposób urządzenie, dzięki wbudowanej łączności mobilnej umożliwia mu m.in. rozmowy telefoniczne nawet jeżeli jego iPhone nie ma w pobliżu. Najnowszy Apple Watch wraz z watchOS 5 posiadają szereg zaawansowanych rozwiązań związanych z łącznością a także rewolucyjne rozwiązania dla dbających o zdrowie, w tym nowy akcelerometr i żyroskop, które potrafią wykryć upadek użytkownika.

Wraz z polską premierą Apple Watch Series 4, Orange Polska oferuje wsparcie przy pomocy technologii eSIM. Dzięki Apple Watch użytkownicy mogą pozostawać w kontakcie, nawet jeśli nie są połączeni Bluetoothem z ich iPhone lub nie mają dostępu do Wi-Fi. Apple Watch to atrakcyjna propozycja np. dla osób, które chciałyby uprawiać sport lub jogging jedynie z zegarkiem. Ponadto jeśli użytkownik zapomni zabrać iPhone’a z domu lub z pracy lub jeśli wyładuje mu się bateria, ma nadal kontakt z rodziną i przyjaciółmi.

Przeczytaj także:Znamy już ceny Apple Watch (GPS + Cellular) w Polsce

Po pierwszej aktywacji, karta „Ekstra karta eSIM” jest bezpłatna przez okres 6 miesięcy w ramach promocji „Mój pierwszy eSIM”, a po tym okresie jej koszt wynosi 9 zł miesięcznie. Aktywacja każdej kolejnej karty „Ekstra karta eSIM” to koszt 5 zł, a opłata miesięczna w wysokości 9 zł obowiązuje od pierwszego miesiąca. Klienci indywidualni z abonamentem komórkowym mogą aktywować kartę „Ekstra karta eSIM” bezpośrednio z aplikacji „Watch” na ich iPhonie.

Ile kosztuje Apple Watch Series 4 lub Series 3 z eSIM w Orange?

  • Apple Watch series 3 GPS + eSIM (38 mm) za 133,99 zł/mies. (na start 0 zł)
  • Apple Watch series 3 GPS + eSIM (42 mm) za 138,99 zł/mies. (na start 49 zł)
  • Apple Watch series 4 GPS + eSIM (40 mm) za 152,99 zł/mies. (na start 99 zł)
  • Apple Watch series 4 GPS + eSIM (44 mm) za 157,98 zł/mies. (na start 149 zł)

Cena Apple Watch Series 4 - cena w Orange Polska

Więcej szczegółów dotyczących cen i usług znajdziesz na stronie orange.pl/applewatch.