Znamy już ceny Apple Watch (GPS + Cellular) w Polsce

Od dzisiaj można zamawiać już smartwatche Apple Watch z łącznością komórkową (eSIM) w Polsce – pierwsze zegarki trafią do użytkowników 12 kwietnia 2019.

Apple Watch (GPS + Cellular)

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firma Apple wprowadziła po raz pierwszy w Polsce smartwatche Apple Watch (GPS + Cellular) z modułem eSIM, choć  taka funkcja pojawiła się pierwotnie w modelu Apple Watch Series 3 w 2017 roku.

W sklepie internetowym Apple’a dostępne są nowe modele dla Apple Watcha Series 3 i 4 obsługujące sieć komórkową. Pojawiła się także nowa koperta wykonana ze stali nierdzewnej. Każdy z zegarków Apple Watch (GPS + Cellular) występuje w dwóch rozmiarach tarcz: seria 4 – koperta 40 mm oraz 44 mm, seria 3 – koperta 38 mm oraz 42 mm.

Podobnie jak modele bez modułu eSIM, nowe smartwatche dostępne są w dwóch rozmiarach tarcz 40 i 44 mm, Apple Watch Series 3 38 i 42 mm. Model ze stali nierdzewnej jest droższy od aluminioowego i cena za model w rozmiarze 40 mm zaczyna sie od 3649,00 zł, a 44 mm od 3899,00 zł. Zegarki z aluminium można kupić od 2349,00 zł. Zegarki z łącznością komórkową działają obecnie w POlsce tylko z kartą eSIM w Orange. Play zapowiedziało, że rozpoczął pracę nad wdrożeniem tej usługi.

O samym zegraku z GPS + Cellular przeczytasz na www.apple.com/pl/watch.

Przypomnijmy, ze Apple Watch Series 4 (GPS + Cellular) wymaga iPhone’a 6 lub nowszego z systemem iOS 12 lub nowszym. Apple Watch Series 4 (GPS) wymaga iPhone’a 5s lub nowszego z systemem iOS 12 lub nowszym. Operator sieci komórkowej zegarka Apple Watch i iPhone’a musi być ten sam. Obsługa sieci komórkowej nie jest dostępna u wszystkich operatorów. Nie wszyscy operatorzy obsługują klientów korporacyjnych. Zasięgnij informacji u pracodawcy i operatora. Niektóre starsze plany mogą być nieobsługiwane. Plany przedpłacone (prepaid) nie są obsługiwane. Zasięg zależy od sieci operatora. Roaming nie jest możliwy poza zasięgiem sieci operatora. Do korzystania z sieci komórkowej wymagany jest plan taryfowy. Więcej szczegółowych informacji można uzyskać od operatora.

Funkcja EKG wciąż nie jest dostępna w Polsce.