Zremasterowany „Słoneczny patrol” trafi na Prime Video 20 stycznia!

Amazon udostępni zremasterowaną wersję całej serii serialu „Słoneczny patrol” (tytuł oryg. „Baywatch”) na Prime Video już 20 stycznia 2019 roku, ale na wybranych rynkach.

Słoneczny patrol w HD na Amazon Prime Video
Słoneczny patrol w HD na Amazon Prime Video

Od 20 stycznia 2019 roku fani kultowego serialu z lat dziewięćdziesiątych pt. Słoneczny patrol (oryg. Baywatch) beda mogli oglądać piękne opalone ciała i niezapomnianą Pamelę oraz Hoffa w high definition (HD).

Użytkownicy Amazon Prime Video w USA, Kanadzie i Australii będą mogli powrócić do lat 90. ubiegłego stulecia i obejrzeć pamiętny serial telewizyjny pod tytułem Słoneczny patrol nareszcie w dobrej jakości HD. Wersja, która trafiła do serwisu streamingowego została zremasterowana z okazji 30-lecia serialu, oznacza to, że obraz będzie znacznie bardziej wyraźny i dostosowany do proporcji współczesnych telewizorów.

Przeczytaj także: Serwis Amazon Prime Video w polskiej wersji językowej

Słoneczny patrol po raz pierwszy został wyemitowany w 1989 roku, a ratownicy w serialu ratowali tonących, pokrzyżowali plany przestępców i zajmowali się osobistymi dramatami przez 11 sezonów aż do finału w 2001 roku. Podczas tego czasu w serialu zagrało sporo znanych aktorów, ale prawdopodobnie wszyscy kojarzą tytuł z Davidem Hasselhoffem, który grał szefa ratowników Mitcha Buchannona.

Oprócz zremasterowania serii, oryginalni twórcy i producenci wykonawczy Baywatch skorzystali także z 350 oryginalnych materiałów. Zremasterowana wersja kultowego serialu z lat 90. będzie dostępna w serwisie Prime Video od 20 stycznia 2019 r.

Oryginalny plakat serialu „Baywatch”
Oryginalny plakat serialu „Baywatch”

Oryginalny serial dostępny jest obecnie w serwisie Amazon Prime Video.

źródła: Engadget via Prime Video