Aplikacja mobilna VoD 4.0 Onetu w nowej odsłonie

Aplikacja mobilna „Onet VoD – filmy i seriale” otrzymała nowy interfejs na urzadzenia z systemami iOS oraz Android.

Aplikacja mobilna „Onet VoD - filmy i seriale”

Nowa wersja aplikacji serwisu VoD.pl to znacznie szybsza aplikacja, intuicyjny interfejs i łatwy sposób znajdowania treści – sekcje tematyczne oraz filtry i sortowania, dzięki którym szybko znajdziesz film dla siebie.

Co potrafi aplikacja Onet VoD – filmy i seriale?

Aplikacja vod.pl to dostęp online do tysięcy filmów oraz setek programów i seriali. Znajdziesz w niej zarówno produkcje adresowane do widzów dorosłych, jak i bajki dla dzieci oraz kino familijne. Oferuje możliwość korzystania z treści największych polskich i zagranicznych producentów i dystrybutorów – jak 20th Century FOX, Kino Świat, Gutek Film, SPI, Best Film, Vision Films, Galapagos i inni. Vod.pl to nie tylko hitowe produkcje niemal prosto z kina ale też szeroka oferta kina ambitnego, europejskiego oraz niszowego dla bardziej wymagającego widza.

Już niedługo w następnych aktualizacjach zostanie dopracowana wersja na Chromecasta, pojawią się płatności w aplikacji oraz udoskonalone mechanizmy zarządzania swoimi ulubionymi filmami!

W najnowszej aktualizacji appki VoD (4.0) zmieniono:

  • interfejs aplikacji, aby ułatwić dotarcie do interesujących treści wideo,
  • dostęp do kategorii z poziomu ekranu głównego,
  • w każdej kategorii sekcje prezentujące wideo o różnej tematyce,
  • w każdej kategorii wprowadziliśmy opcję szybkiego sortowania treści
  • optymalizacje poprawiające stabilność aplikacji i playera.

Ponadto aplikacja VOD to znacznie więcej, niż same filmy czy seriale – dzięki niej znajdziesz także liczne programy, filmy dokumentalne oraz inne interesujące treści. Nie musisz czekać na określone godziny emisji – otrzymujesz natychmiastowy dostęp do tego, co tylko chcesz i kiedy chcesz!

Jakie funkcje znajdziesz w aplikacji Onet VOD?

Aplikacja Onet VOD została zaprojektowana tak, aby umożliwić jak najszybsze znalezienie poszukiwanych treści, dlatego możesz filtrować dostępną ofertę według takich kategorii jak: filmy, seriale, programy, dokumenty czy programy Onetu. W każdej kategorii znajdziesz też bardzo przydatne sekcje tematyczne – na przykład filmy z okazji Holloween, programy kulinarne czy kino europejskie. Dzięki temu szybko znajdziesz to, co cię interesuje. A dzięki podawanym na bieżąco informacjom o nowościach, nigdy nie przegapisz żadnej nowej, wartej Twojej uwagi produkcji.

Aplikacja mobilna „Onet VoD - filmy i seriale” (zrzuty ekranu)

N razie możesz oglądać w aplikacji filmy zakupione na to samo konto w wersji przeglądarkowej serwisu. Już wkrótce w aplikacji na iOS-a pojawi się możliwości płatności Apple Pay!

Zaktualizowaną wersję aplikacji pobierzesz ze sklepu App Store i Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play