Lokalizator notiOne play teraz z sygnałem dźwiękowym

Uniwersalny lokalizator notiOne Play w formie breloka pozwoli odnaleźć zgubę nawet na drugim końcu Polski, a funkcja dźwiękowa pozwoli szybciej trafić do np. ukrytych kluczy.

Lokalizator mobilny notiOne play

notiOne play to niewielki lokalizator mobilny, który przymocowany do kluczy, plecaka, walizki, obroży, portfela, roweru, pomoże zlokalizować cenne przedmioty za pomocą aplikacji mobilnej w telefonie z systemem iOS lub Android.

Lokalizator notiOne play potrafi namierzyć zgubę nie tylko w pobliżu, ale i na bardzo dalekie odległości. notiOne działa w oparciu o technologię Bluetooth, a pomimo to, może być zlokalizowany nawet z drugiego końca Polski, ponieważ wykorzystuje do tego sieć użytkowników aplikacji współpracujących: m.in. najpopularniejszą aplikację motoryzacyjną w naszym kraju – Yanosik.

Obecnie już ponad półtora miliona telefonów w całym kraju, odbiera sygnał z notiOne i automatycznie przekazuje go do aplikacji mobilnej na telefonie właściciela danego breloka. Dzięki nim, informacja o lokalizacji notiOne może być szybko przesłana na Twój telefon nawet z bardzo dużych odległości.

Z urządzenia skorzystało już mnóstwo użytkowników, którzy odnaleźli swoje klucze, a do tego notiOne pozwoliło uratować dziesiątki psów i kotów, oraz pozwoliło odzyskać skradziony samochód!

Przeczytaj także: Lokalizator notiOne pomoże Ci odnaleźć zgubę

Najważniejsze funkcje breloka notiOne play i aplikacji mobilnej:

  • Mapa – znacznik na mapie wskaże Ci, pod jakim adresem ostatnio widziano Twoją zgubę.
  • Szukaj w pobliżu – zlokalizuj zgubę w pobliżu, z wykorzystaniem sygnału dźwiękowego.
  • Znajdź telefon –  naciśnij notiOne, by odnaleźć swój telefon, nawet gdy jest wyciszony.
  • Historia lokalizacji – sprawdź historię lokalizacji swojego notiOne z ostatnich 30 dni.
Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej notiOne
Zrzuty ekranu z aplikacji mobilnej notiOne

Jak działa notiOne?

  1. LOKALIZATOR NADAJE SYGNAŁ – breloczek notiOne przymocowany do tego co dla Ciebie ważne, wysyła ciągły sygnał nadawczy.
  2. AUTOMATYCZNY ODBIÓR SYGNAŁU – sygnał odbierany jest automatycznie przez znajdujące się w pobliżu telefony z odpowiednią aplikacją.
  3. PRZEKAZANIE INFORMACJI NA TWÓJ TELEFON – informacja o lokalizacji notiOne przekazywana jest na Twój telefon i wyświetlana na mapie w aplikacji.

W czym przede wszystkim może przydać się notiOne play?

Urządzenie pomoże Ci namierzyć zgubione klucze, walizkę, plecak, telefon, portfel, laptop i inne cenne przedmioty. Za pomocą breloka można śledzić lokalizację dziecka, ukochanego pupila czy zabezpieczy rower lub samochód przed kradzieżą.

Breloczek notiOne, ze względu na niewielki rozmiar oraz uniwersalne mocowanie, posiada wiele zastosowań. Aplikacja mobilna dla urządzenia jest darmowa i prosta w obsłudze – jak każde mapy. Z jednego konta aplikacji notiOne, można zarządzać kilkoma brelokami.

Co wyróżnia notiOne?

Urządzenie działa na wymiennej baterii nawet kilka miesięcy, a w aplikacji mobilnej dowiesz się kiedy należy ja wymienić (wystarczy kliknąć na ikoną z literą „i”).

Materiały, z których wykonany jest notiOne są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, takie jak woda, piasek czy kurz. Ze względu na niewielki rozmiar, lekką wagę i praktyczne mocowanie, lokalizator może być używany m.in. do zabezpieczenia dzieci, starszych osób, psów, kotów, a także kluczy, portfela, torebki, roweru i innych cennych przedmiotów

Nowa wersja breloka notiOne play posiada migająca diodę i sygnał dźwiękowy, oraz największy zasięg w Polsce, dzięki współpracy z aplikacją Yanosik!

Do lokalizowania zguby w promieniu kilkudziesięciu metrów, przeznaczona jest funkcja: Szukaj w pobliżu. – dzięki temu możesz poszukać kluczy nawet w domu – lokalizator w appce naprowadzi Cię do miejsce, w którym skrywa się notiOne. Można także wyszukać wyciszony telefon z zainstalowaną aplikacją mobilną notiOne – wystarczy nacisnąć breloczek, a telefon zadzwoni.

Ile kosztuje notiOne play i gdzie go kupić?

Lokalizator notiOne play kosztuje 119 zł i można go kupić na stronie producenta. Obecnie przy zakupie 2 sztuk lokalizatora, przesyłka jest darmowa.

Lokalizator notiOne - ceny w Polsce

Pobierz aplikację mobilną notiOne ze sklepu App Store lub Google Play:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja napisana we współpracy z producentem