Aplikacja do zarządzania kontaktami Covve już w Polsce

Covve zmienia standardową książkę adresową w narzędzie pracy dla nowoczesnych profesjonalistów.

Covve - aplikacja do zarządzania kontaktami

Ten wsparty przez system sztucznej inteligencji asystent rewolucjonizuje relacje biznesowe, pomagając pozostać na bieżąco i wykorzystać sieć kontaktów do odkrywania nowych możliwości. Polską wersję aplikacji Covve można już pobrać na telefony z systemami operacyjnymi Android oraz iOS.

Covve to aplikacja stworzona z myślą o nowoczesnych profesjonalistach. Przedsiębiorcy, szefowie firm, specjaliści ds. sprzedaży, marketingu i PR, handlowcy – możliwości Covve doceni każdy, kto swoją aktywność zawodową opiera na kontaktach z ludźmi.

Aplikacja pełni funkcję personalnego asystenta, zaawansowanej książki kontaktów oraz systemu do zarządzania kontaktami i leadami biznesowymi. Dzięki zaawansowanym systemom bazującym na sztucznej inteligencji, Covve w czasie rzeczywistym aktualizuje kontakty i uzupełnia je o nowe informacje, takie jak miejsce zamieszkania, firma, branża, w której pracuje dana osoba itp. Aplikacja przeszukuje ponadto serwisy branżowe w poszukiwaniu wiadomości, które mogą być istotne z perspektywy danego kontaktu, ułatwiając tym samym rozpoczęcie rozmowy z potencjalnym klientem lub partnerem biznesowym. Jak przystało na osobistego asystenta, Covve przypomni także o tym, z kim należy się skontaktować, po rozmowie lub spotkaniu ułatwi zrobienie notatki i przesłanie wizytówki.

Przeczytaj także: Airtame to doskonałe narzędzie do klonowania ekranu dla biznesu

Jesteśmy bardzo podekscytowani wejściem na polski rynek. Wszystkie nasze wysiłki wkładamy w tworzenie najlepszej aplikacji do wygodnego i prostego zarządzania kontaktami, co zostało już zresztą docenione na świecie. Polska stanowi dla nas rynek o ogromnym potencjale rozwoju, dlatego też podjedliśmy decyzję o przygotowaniu aplikacji w języku polskim. To pierwszy taki przypadek! Nie możemy doczekać się „bycia asystentem” każdego biznesmena, każdego profesjonalisty, każdej osoby aktywnej zawodowo w Polsce – mówi Yiannis Gavrielides, dyrektor generalny i współzałożyciel startupu Covve.

Covve – uporządkuj swoje kontakty

Wizytówki w szufladzie biurka, SMSy, książka adresowa w telefonie… ciężko zapanować nad siecią kontaktów, gdy dane kontaktowe są rozproszone w różnych miejscach. Covve synchronizuje dane z książki adresowej i automatycznie skanuje sieć w poszukiwaniu nowych informacji na temat twoich kontaktów: miejsca pracy, branży, stanowiska i profili społecznościowych. Stale monitoruje zmiany, aby zachować aktualność szczegółów dot. twoich kontaktów nawet gdy zmienią pracę. Z Covve z łatwością zeskanujesz wizytówki – informacje kontaktowe zostaną automatycznie dodane do twojej listy kontaktów. Kontakty zebrane w Covve można bez problemu grupować, oznaczać, kategoryzować.

  • Bądź zawsze na bieżąco: szukasz pretekstu, by odezwać się do biznesowego znajomego? Z pomocą silnika sztucznej inteligencji Covve przeszukuje najnowsze wiadomości i powiadomi cię o newsach dotyczących twoich kontaktów, tak abyś zawsze na czas miał pretekst do nawiązania kontaktu.
  • Nigdy nie zapomnijCovve pozwala na prowadzenie dziennika kontaktów – rozmów telefonicznych, smsów, e-maili, a także spotkań na żywo, tak aby zawsze być dobrze przygotowanym do następnej rozmowy.  Dzięki temu nigdy nie zapomnisz o czym ostatnio rozmawiałeś przez telefon lub gdzie kogoś poznałeś i o czym wtedy dyskutowaliście. Aby podtrzymać relacje określ, jak często chcesz być w kontakcie i automatycznie otrzymasz przypomnienie o tym, że czas na rozmowę. Nigdy więcej nie trać kontaktu i relacji z tymi, którzy się dla ciebie liczą.
  • Poszerzaj listę kontaktówCovve pomoże także poszerzać sieć kontaktów zawodowych, tak abyś z łatwością mógł znaleźć innych specjalistów, usługodawców czy inwestorów. Covve pozwala na polecenie kontaktów tylko w obrębie własnej sieci, dzięki czemu dane nie są udostępniane postronnym. 
  • Nie martw się o bezpieczeństwo danychCovve dba o prywatność i bezpieczeństwo danych. Wszystkie należą do użytkowników i w każdym momencie mogą być usunięte z systemu. Nie będą one sprzedawane, udostępniane ani nie ujawnione bez zgody użytkownika. Informacje udostępniane są tylko tym osobom, z którymi chcesz się połączyć. 

Zrzuty ekranu aplikacji mobilnej Covve

Covve w Polsce

Covve, jako jeden z sześciu startupów w Europie, został wybrany na partnera Deutsche Telekom i Nokii w innowacyjnym programie WARP Future Communication. Program został zaprojektowany w taki sposób, aby wykorzystać innowacyjne rozwiązania dla startupów z budowaną przez Nokię technologią. Współpraca Covve z Deutche Telekom będzie koncentrować się na stworzeniu ekskluzywnej oferty dla pracowników i abonentów T-Mobile, którą można poznać na stronie www.covve.com/tmobile.

Aplikacja w języku polskim jest już dostępna do pobrania w Google Play oraz App Store. Podstawowa wersja aplikacji jest dostępna bezpłatnie.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa