Tańsze przejazdy myTaxi z kodem „DYNIA” na Halloween

Przewoźnik myTaxi z okazji Halloween przygotował niespodziankę dla użytkowników – nawet 50% zniżki na przejazdy do końca października!

Zniżka 50% z kodem DYNIA w mytaxi
Zniżka 50% z kodem DYNIA w mytaxi

Cukierek ? albo psikus ? w mytaxi! – czyli halloweenowa promocja z wyjątkową zniżką! Tym razem za przejazd możesz zapłacić nawet połowę mniej!

Wpisz w aplikacji mobilnej myTaxi, w zakładce Kod promocyjny hasło DYNIA i zgarnij 50% zniżki na Twój dowolny przejazd! Ale uwaga! Kod jest ważny tylko dla 2000 pierwszych osób, które go wykorzystają, więc kto pierwszy, ten lepszy!

Spóźnialscy nie muszą się jednak obawiać, bowiem kod nie przepadnie i zmieni się w zniżkę -30% na jednorazowy przejazd, ważną do końca października.

Przeczytaj także: Taxify uruchamia kategorię „taxi”

Aby dostać zniżkę Twój kurs musi zaczynać lub kończyć się w określonym w regulaminie obszarze oraz odbywać się w czasie promocji czyli od 25 do 31 października 2018 (do godz. 23:59). Kod zniżkowy dotyczy tylko kursów z opcją Płać przez Aplikację!

Promocja mytaxi odbywa się na terenie Warszawy, Krakowa, Trójmiasta (Gdynia, Gdańsk, Sopot), Poznania, Wrocławia oraz strefy GOP (Katowice, Mikołów, Mysłowice, Sosnowiec, Będzin, Czeladź, Siemianowice Śląskie, Chorzów, Świętochłowice, Ruda Śląska, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Bytom, Zabrze, Gliwice, Tychy).

Zyskaj 20 zł na pierwszy przejazd z mytaxi!

Nie korzystałeś jeszcze z mytaxi? Zainstaluj aplikację mytaxi na iOS-a lub Androida, dodaj do niej kartę Visa, Mastercard, AMEX lub konto PayPal.

W zakładce Kod promocyjny wpisz kod: lukaszm21 a otrzymasz 20 zł na pierwszy przejazd, jeśli wcześniej nie korzystałeś jeszcze z appki.

Więcej informacji oraz regulamin promocji znajdują się na stronie: pl.mytaxi.com/DYNIA.

Do końca listopada obowiązuje także promocja NAJ, w ramach której z kodem NAJ otrzymasz także 30% zniżki do końca listopada 2018 r. – więcej informacji przeczytasz na stronie promocji pl.mytaxi.com/naj.

źródło: informacja prasowa