Po obejrzeniu tego filmu nie pójdziesz już do Escape Roomu!

Zobacz nowy zwiastun thrillera psychologicznego pt. „Escape Room” – kinowa premiera filmu już w styczniu 2019 roku!

„Escape Room” (film Sony, 2019)

Sony i Columbia Pictures wydały zwiastun swojego nowego thrillera psychologicznego zatytułowanego „Escape Room”.

Film opowiada mrożącą krew w żyłach historię o sześciu nieznajomych osobach, które znalazły się w sytuacji, która jest poza ich kontrolą i muszą używać swojego intelektu i inteligencji, aby znaleźć wskazówki jak ucieć – w przeciwnym razie zginą.

W obsadzie thrillera znaleźli się Taylor Russell, Logan Miller, Deborah Miller, Jay Ellis, Tyler Labine, Nik Dodani i Yorick van Wageningen. Reżyserem „Escape Roomu” jest Adam Robitel. Film trafi do kin 4 stycznia 2019 roku. Scenariusz napisali Bragi Schut i Maria Melnik. Producentami thrillera są Neal H. Moritz i Ori Marmur.

Może Cie zainteresować także: „Nawiedzony dom na wzgórzu” jest dla Stephena Kinga bliski ideału!

Jak na ironię od niedawna powstało już kilka horrorów, które nazwane są Escape Room. W szczególności ten wyreżyserowany przez Willa Wernicka. Można więc bezpiecznie powiedzieć, że ta koncepcja nie jest nowa, ale dość popularna wśród młodych ludzi, więc jest to dobry sposób na nastraszenie widowni.

Oto zwiastun filmu „Escape Room” (2019):

Ten Escape Room obejrzymy dopiero przyszłym roku, a tymczasem możesz też znaleźć i obejrzeć inne podobne tytuły. Możesz również udać się do Escape Roomu w swoim własnym mieście…

źródła: Sony via 1428 ELM