Smart Wrzesień z LG z promocjami na smartfony

 LG rusza właśnie wrześniowa promocja „Smart Wrzesień” na smartfony, dzięki której można zaoszczędzić nawet 700 zł.

LG Smart Wrzesień z promocją na smartfony

W pracy i na studiach liczy się inteligencja, ale też wytrzymałość. LG dobrze o tym wie i uruchamia „Wrześniową promocję”, w której można zaoszczędzić minimum 700 zł przy zakupie smartfonów LG.

Przeczytaj także: Kampania LG G7 ThinQ po Twojej Stronie z Disneyem

Wrześniowa promocja LG ruszyła właśnie w największych sieciach handlowych:
MediaExpert, Media Markt, X-KOM, Komputronik, RTV Euro AGD oraz Saturn. Przez najbliższe dwa tygodnie w promocji będzie można kupić odporny na niebezpieczeństwa smartfon z najwyższej półki LG G7 ThinQ wyposażony w system sztucznej inteligencji w promocyjnej cenie 3299 zł (było 3499 zł), a do tego otrzymać kartę podarunkową o wartości 500 złotych, oszczędzając dzięki temu w sumie 700 zł.

  • LG Q7 Dual można nabyć już za 1399 zł wraz z kartą podarunkową o wartości 300 zł (było 1499 zł). Dzięki temu Klient oszczędza 400 zł.
  • Cena LG V30 wynosi 2599 zł (było 2899 zł) w sieciach MediaExpert, X-Kom, Komputronik i Euro RTV AGD. Natomiast w sklepach Media Markt i Saturn LG V30 będzie można nabyć wraz z kartą podarunkową o wartości 300 zł.
  • LG K11 Dual dostępny już w nowej cenie 699 zł (było 849 zł).

To jednak jeszcze nie wszystko! Dokonując zakupu w jednym z wymienionych punktów, Klienci zyskają nie tylko specjalną cenę oraz karty podarunkowe na dalsze zakupy, ale także spokój ducha i roczne ubezpieczenie od najczęściej przydarzającego się problemu z telefonem – rozbicia ekranu, wartego w przypadku smartfonów G7 i Q7 odpowiednio 529 zł i 450 zł złotych.

Smartfony LG w promocji Smart Wrzesień 2018

Wyjątkowo trwałe smartfony do pracy i na zajęcia

Smartfony LG to doskonałej jakości urządzenia wykorzystujące najnowsze technologie. Oferują bezkompromisową wydajność, doskonałej jakości ekrany i niezrównaną staranność wykonania, a także pionierskie rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji, wspomagające między innymi robienie zdjęć.

Telefony LG G7 ThinQ, LG Q7, LG V30 i LG G6 cechuje także niespotykana odporność na czynniki środowiska, potwierdzona zgodnością z normą wodo- i pyłoszczelności IP68. Dodatkowo smartfony LG G7 ThinQ, LG Q7, LG V30 oraz LG K11 wyróżnia certyfikat potwierdzający zaliczenie rygorystycznych testów wykonanych zgodnie z wojskowym standardem MIL-STD-810G używanym w wojsku amerykańskim.

Każdy z tych modeli musiał przejść cały szereg prób obejmujących wielokrotne zrzucanie z wysokości na twardą powierzchnię, wystawianie na działanie słonej mgły, intensywnego promieniowania słonecznego oraz mrozu, poddawanie naprężeniom, wibracjom oraz uderzeniom, a także pokrywanie pyłem i zanurzanie w wodzie. Aby sprostać tak wyśrubowanym wymaganiom, inżynierowie LG musieli wykorzystać cały kunszt projektowania i sięgnąć po najlepsze materiały, ale efekt ich pracy jest imponujący.

źródło: informacja prasowa