„Reigns: Game of Thrones” już w październiku na PC i urządzeniach mobilnych

Gra „Reigns: Game of Thrones” – najpoważniejsza bitwa o Żelazny Tron pojawi się  już w październiku na PC i urządzeniach mobilnych – grę można zamówić w przedsprzedaży na platformach App Store, Google Play i Steam.

Reigns: Game of Thrones - gra mobilna

Nerial, Devolver Digital i HBO® ogłaszają wspólne wydanie gry Reigns: Game of Thrones, nowej odsłony niezwykle popularnej serii gier mobilnych, tym razem osadzonej w słynnym uniwersum serialu HBO®: Gra o Tron®. Reigns: Game of Thrones będzie dostępne poprzez platformę App Store, Google Play i Steam w cenie 14,49 zł już w październiku. Grę można zamówić wcześniej w wybranych regionach.

Reigns: Game of Thrones pozwoli swobodnie eksplorować możliwy rozwój wydarzeń w słynnym świecie serialu HBO® i pozwoli graczom decydować o losach kluczowych postaci widzianych w płomiennych wizjach kapłanki Czerwonego Boga – Melissandry. Gracze będą mogli wcielić się w Cersei Lannister, Jona Snowa, Daenerys Targaryen, Tyriona Lannistera lub Sansę Stark i wiele innych postaci, aby stawić czoła wyzwaniom unikalnym dla każdego bohatera.

Przeczytaj także: „Rozczarowani”, niczym animowana parodia „Gry o Tron”

Ponieważ wizje Melissandry już nie raz okazały się tajemnicze i niedokładne, niejedna sytuacja może zaskoczyć niczego niespodziewających się graczy. Zaglądając w płomienie będzie można zobaczyć Cersei odbudowującą świątynię Baelora albo co by się stało z Westeros, gdyby Sansa wyszła za mąż za Jaime’iego Lannistera.

Gracze będą mogli dokonać wyboru, kto zasiądzie na Żelaznym Tronie, jednocześnie nawigując poprzez wymagające i niebezpieczne relacje z innymi królestwami.

Bezwzględna polityka, uwodzenie niepewnych sojuszników i zachowanie stabilności oraz zadowolenia poddanych może pozwolić władcy dożyć (kto wie, może nawet przeżyć) straszną zimę w Westeros. Śmiertelnym wyborom w krainie siedmiu królestw będzie towarzyszyć słynna ścieżka dźwiękowa z serialu.

Screeny z gry „Reigns: Game of Thrones”
Screeny z gry „Reigns: Game of Thrones”

źródło: informacja prasowa