„The Innocents” pojawi się na Netflixie już 24 sierpnia

Serial „The Innocents” będzie miał swoją premierę w serwisie Netflix już w piątek 24 sierpnia 2018 r. – zobacz zwiastun i przeczytaj o czym będzie!

Serial „The Innocents” (Netflix, 24 sierpnia 2018 r.)

Nastoletni Harry i June, uciekając przed opresyjnymi rodzicami, trafiają do niezrozumiałego świata, gdy June odkrywa swoje tajemnicze zdolności — okazuje się, że jest zmiennokształtną. Kiedy nieszczęśliwi kochankowie próbują zapanować nad nową niezwykłą mocą, spotykają tajemniczego profesora, który wyjawia, że June nie jest jedyną zmiennokształtną na świecie.

Profesor obiecuje dziewczynie, że ją uleczy i zaprowadzi do matki, która porzuciła ją przed trzema laty. Jednak podróż z każdą chwilą staje się coraz bardziej niebezpieczna, a miłość Harry’ego i June zostaje wystawiona na próbę. W końcu kochankowie muszą zdecydować, czy nadal podążać za swoim niewinnym marzeniem, czy pogodzić się z tym, co przyniósł im los, i zaryzykować wszystko.

Przeczytaj także: Kosmiczny horror w serialu „Nightflyers” już wkrótce na Netflixie

Twórcami, scenarzystami i producentami wykonawczymi serialu „The Innocents” są Hania Elkington oraz Simon Duric. Do jego obsady dołączyli: Sorcha Groundsell (w roli June), Percelle Ascott (jako Harry) oraz Guy Pearce (jako Halvorson). Elaine Pyke, Charlie Pattinson oraz Willow Grylls z firmy New Pictures i Farren Blackburn są producentami wykonawczymi serialu. Farren Blackburn wyreżyserował również sześć z ośmiu odcinków serii.

Oto oficjalny, drugi już zwiastun serialu „The Innocents”:

Zobacz „The Innocents” na Netflix już w piątek 24 sierpnia 2018 r.:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: informacja prasowa