Spotify wraz z aplikacją Zegar Google’a na dobry początek dnia

Spotify wraz z aplikacją Zegar Google’a oferują teraz idealny podkład muzyczny na dobry początek dnia dla wszystkich rannych ptaszków, jak i dla tych, którzy budzą się dopiero po 3. drzemce.

Spotify w aplikacji Zegar Google'a na Androida

Nieważne czy poranek zaczynasz lunatykując od drzemki do drzemki, czy od razu potrzebujesz porządnego zastrzyku energii – znalezienie idealnej pobudki jeszcze nigdy nie było tak proste.

Spotify łączy siły z Google, by dać swoim użytkownikom korzystającym z systemu Android, możliwość stworzenia spersonalizowanej playlisty na każdy poranek. Użytkownicy zarówno wersji bezpłatnej, jak i wersji Premium, mogą od teraz dowolnie personalizować dźwięk porannego budzika, wybierając spośród 35 milionów utworów z biblioteki Spotify.

Przeczytaj również: Spotify przedstawia całkowicie nową darmową wersję serwisu

Użytkownicy Androida mogą teraz spersonalizować budziki w aplikacji Zegar od Google’a

Już od dłuższego czasu użytkownicy aplikacji Spotify wyrażali potrzebę wprowadzenia podobnej funkcji, dlatego nie możemy się doczekać, kiedy fani muzyki zaczną wybierać swoje ulubione utwory, wykonawców i playlisty, aby pozytywnie rozpocząć dzień.

Wystarczy otworzyć aplikację Zegar od Google™, połączyć się i uwierzytelnić swoje konto Spotify, i już można:

  • Personalizować brzmienie swojego budzika,
  • Przejdź do zakładki „Alarmy”, gdzie znajdziesz muzyczne rekomendacje od Spotify i bez wysiłku wyszukasz i wybierzesz dowolny utwór, album, wykonawcę lub playlistę, w rytm której obudzisz się następnego ranka. Opcja jest dostępna również dla użytkowników bezpłatnej wersji aplikacji Spotify, w trybie odtwarzania losowego.

Ciesz się wybraną muzyką przez cały ranek

Aby upewnić się, że zaczniesz dzień z odpowiednią energią, Spotify wyposażyło zakładkę wewnątrz Google’owej aplikacji Zegar w spersonalizowane rekomendacje muzyczne na podstawie ostatnio odtwarzanej przez użytkownika muzyki, a także idealne na początek dnia playlisty stworzone przez Spotify, w tym …ale najpierw kawa, Uśmiechnij się!, czy Bardzo dobry dzień.

Gdy wyłączysz alarm, zobaczysz opcję „Continue Playing”, dzięki której w prosty sposób możesz kontynuować słuchanie ulubionej muzyki i przygotować się do produktywnego dnia wraz z Spotify.

Aplikacja Zegar od Google™ jest fabrycznie instalowana na niektórych urządzeniach z systemem Android oraz jest dostępna do pobrania w sklepie Google Play dla wszystkich mobilnych użytkowników Androida.

Integracja będzie dostępna dla wszystkich użytkowników Androida w ciągu najbliższych kilku dni, na wszystkich 65 rynkach, na których operuje Spotify.

Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa