Alto’s Odyssey na iOS-a teraz aż 60% taniej!

Wyjątkowa gra mobilna Alto’s Odyssey dostępna jest teraz w świetnej promocji w sklepie App Store – można ją kupić już za 8,99 zł.

Promocja 60% na grę mobilną Alto's Odyssey

Jeśli nie mieliście okazji zagrać jeszcze w jedną z lepszych gier mobilnych tego roku, to teraz jest świetna okazja, aby zakupić Alto’s Odyssey na urządzenia z systemem iOS.

Gra dostępna jest teraz w sklepie App Store w cenie 8,99 zł – to aż 60% mniej od standardowej ceny 23,99 zł! Niewiadomo przez jaki czas będzie ta zniżka, dlatego warto się pośpieszyć. Tytuł należy do jednych z moich ulubionych i jeśli polubiłeś Alto’s Adventure, to ten sequel na pewno przypadnie Ci też do gustu!

Dodatkowo kupując grę na iPhonie możecie ją później zainstalować na iPadzie lub Apple TV za darmo, ponieważ jest to wersja uniwersalna aplikacji.

Użytkownicy urządzeń z systemem Android mogą już wyczekiwać wersji na swoje urządzenia, bowiem już można dokonać wstępnej rejestracji. Premiera gry na Androida planowana jest na lipiec tego roku.

Grę Alto’s Odyssey można kupic w promocyjnej cenie pobrać ze sklepu App Store lub zarejestrować się w Google Play, klikając na poniższe przyciski:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play