Alto’s Odyssey na Androida już w przyszłym miesiącu

Jedna z lepszych gier niezależnych pt. Alto’s Odyssey w lipcu trafi w końcu trafi na urządzenia z systemem Androidd – gra została wydana w lutym na iOS-a.

Wstępna rejestracja Alto's Odyssey na Androida

Po raz kolejny Team Alto współpracuje z Noodlecake Studios, aby poradzić sobie z przeniesieniem kolejnej części swojej gry mobilnej Alto’s Odyssey na Androida, podobnie jak w przypadku Alto’s Adventure.

Wygląda na to, że Alto’s Odyssey będzie dostępny bezpłatnie na Androidzie i w grze będą reklamy oraz zakupy w aplikacji, zamiast jednorazowego zakupu jak w przypadku wersji na iPhone’a. Jest to kolejna próba ominięcia problemu piractwa, który nęka największe gry i aplikacje na Androida.

Gra mobilna Alto’s Odyssey po raz pierwszy pojawiła się na urządzenia z systemem iOS na początku tego roku. Jak można było sądzić, twórco udało się stworzyć doskonały tytuł, który jest kontynuacją hitu. Stworzono nowy sposób, który znacząco wpłynął na poprawienie rozgrywki,  zarówno pod kątem mechaniki jak i grafiki, bez uszczerbku dla całości.

Teraz androidowi fani gry, którzy z zazdrością obserwowali swoich przyjaciół z iOS-em przez ostatnie kilka miesięcy, z pewnością będą chcieli spróbować swoich sił w nowych przygodach Alto!

Nie podano dokładnej daty wydania wersji androidowej, oprócz stwierdzenia, że nastąpi to „w przyszłym miesiącu”. Już teraz można skorzystać ze wstępnej rejestracji w sklepie Google Play, aby dostać powiadomienie o dostępności gry do pobrania:

Pobierz aplikację w sklepie Google Play