Zwiastuny tygodnia: Bohemian Rhapsody, Mission: Impossible – Fallout i inne

Zobacz najlepsze zwiastuny filmów i seriali, które pojawiły się w tym tygodniu, wśród nich między innymi „Bohemian Rhapsody” o zespole Queen i Freddiem Mercury oraz „Mission: Impossible – Fallout”.

Rami Malek jako freddie Mercury w filmie „Bohemian Rapsody”

W tym tygodniu fani zespołu Queen mogli wreszcie zobaczyć pierwszy zwiastun filmu „Bohemian Rapsody” oraz kilka innych produkcji, których premiery przewidziane są na koniec tego roku.

Mission: Imposible – Fallout

Oto pierwszy zwiastun najnowszego filmu „Mission: Impossible – Fallout””, w którym jak zwykle dzieje się bardzo dużo. Ten zwiastun to mieszanka ujęć akcji i złowieszczego dialogu, ze sporadyczną eksplozją.

Naprawdę nie jestem pewien, co się tam dzieje, ale wygląda na to, że podąża za formułą Mission: Impossible szybkie ujęcia, wysoki budżet i niesamowite akrobacje. Premiera filmu zapowiedziana jest na 27 lipca 2018 r.

Bohemian Rhapsody

To nasze pierwsze spojrzenie na film „Bohemian Rhapsody” pełnometrażowy film biograficzny o Freddiem Mercury. Materiał wygląda na zabawny i całkiem ładny, w którym poruszono wiele ważnych wątków z życia artysty. W rolę słynnego wokalisty wcielił się Rami M.alek znany z serialu Mr. Robot.

Reżyserem filmu jest Bryan Singer, który rzekomo przestał pokazywać się na planie, a następnie został zwolniony i został zastąpiony… Ponadto pojawiają się głosy, że film błędnie przedstawia Merkurego jako heteroseksualnego faceta i ignoruje fakt, że zmarł na skutek powikłań AIDS. Prawdopodobnie film obejmie to wszystko, ale ten zwiastun zdaje się ukrywać szczegóły, co nie jest doskonałym znakiem. Premiera 2 listopada.

BLACKkKLANSMAN

Ten film wygląda całkiem nieźle, BLACKkKLANSMAN został wyreżyserowany przez Spike’a Lee i wyprodukowany przez Jordana Peele. Film wygląda jak komedia o policjantach z lat 70., w której czarnoskóry glina próbuje zinfiltrować KKK. Prawdopodobnie wiesz, dokąd to wszystko zmierza: kończy się pokój białych ludzi, śpiewających „America first!”. Film wchodzi do kin 10 sierpnia.

Magnum P.I.

CBS wraca z Magnum, P.I. trzy dekady po tym, jak wyleciało w powietrze. Zastanawiam się, jaką wartość ma dziś tytuł tej serii, ale z tego zwiastuna wynika, że CBS wie co robi, wydając spory budżet na film akcji. Serial pojawi się jesienią tego roku.

The Passage

Oto fikcyjny serial science fiction, który pojawi się na kanale Fox, a Ridley Scott i Matt Reeves są producentami wykonawczymi. Produkcja oparta jest na trylogii książkowej Justina Cronina i rozgrywa się w świecie, w którym choroba przekształca ludzi w stworzenia zombie lub wampiry. Założę się, że książka ma więcej sensu. Premiera powinna się odbyć tej jesieni.

Deadly Class

Syfy ma nową serię wychodzącą od braci Russo, reżyserów stojących za Infinity War (i wielu najlepszych epizodów społecznościowych). Śmiertelna klasa opiera się na komiksie o tej samej nazwie o uczniach szkół średnich uczących się być mistrzami zabójstw. Styl pokazu wygląda całkiem niewiarygodnie, więc może to być zabawne. Zaczyna się w przyszłym roku.

źródło: The Verge