Mr. Robot w VR z okazji premiery drugiego sezonu

Już w czwartek 21 lipca 2016 roku zostanie nadany 1. odcinek 2. serii serialu Mr. Robot – z tej okazji zostanie wyemitowany także specjalny film w VR.

Mr. Robot w VR

Jednym z najbardziej wyczekiwanych serialów tego roku jest drugi sezon Mr. Robot, który rozpocznie się już w czwartek, 21 lipca br. USA Network i firma Within przygotowały z tej okazji specjalny materiał w wirtualnej rzeczywistości, który będzie transmitowany tego samego dnia o godz. 19. 45 czasu polskiego podczas Comic-Con w San Diego.

Krótkometrażowy film w technologii VR będzie trwał 12 minut i wiadomo tylko tyle, że dowiemy się z niego kilka ważnych faktów z przeszłości głównego bohatera Elliota. Materiał został wymyślony i wyreżyserowany przez twórcę serii Esmaila, więc jest to oficjalny materiał, który można się spodziewać, że będzie utrzymany w klimacie MR. Robota.

Jednoczesna transmisja serialu i materiału VR to jednorazowa akcja, i materiał będzie można zobaczyć także później. W niedzielę 24 lipca, nawet Uber będzie zapewniał doświadczenia VR na żądanie w San Diego. Materiał specjalny będzie można obejrzeć w dowolnym momencie przez aplikację mobilną Within na Androida i iOS-a, HTC Vive oraz Oculus Rift.

Tego typu promocja serialu odbędzie się po raz pierwszy i można potraktować to jako eksperyment, podczas którego tysiące fanów serialu, będzie mogło wejść w wirtualną rzeczywistość Mr. Robota.

Kilka szczegółów:
Co: Ekskluzywny materiał VR promujący drugi sezon serialu Mr. Robot bedzie nadawany na żywo w USA przez aplikacje mobilne na smartfony oraz okulary VR.
Kiedy: o godzinie 19.45 czasu polskiego (10:45 PT/1: 45 PM ET) w czwartek, 21 lipca 2016 roku.
Kto: Fani wirtualnej rzeczywistości i serialu Mr. Robot na Comic-Con i w całych Stanach Zjednoczonych.
Jak się przygotować: najlepiej być na terenie stanów zjednoczonych, lub korzystać z VPN-a zlokalizowanego w USA i zainstalować aplikacje mobilną, a następnie o 19.45 naszego czasu obejrzeć przez Cardboarda lub inne okulary/chełm do VR.

Nie przegap swojej szansy na dołączenie do jednej z większych atrakcji VR!

Zobacz także: Mr. Robot – drugi sezon już w lipcu!

Pobierz aplikację mobilną Within – VR (Virtual Reality) ze sklepu App Store lub Google Play, aby oglądać specjalny materiał z okazji premiery serialu Mr. Robot (z ang. Pan Robot):

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: Within (Medium) – Mr. Robot and Within to Deliver Nationally Simulcast Immersive Experience at Comic-Con, USA Network – Here’s How to See the Mr. Robot Virtual Reality Experience at Comic-Con