Na zewnątrz słonecznie, a Netflix zapowiada deszcz!

W serwisie Netflix pojawił się już cały sezon duńskiego serialu „The Rain” – użytkownicy sa zachęcani do obejrzenia przez pogodynkę! Macie parasole?

Polska zapowiedź serialu „The Rain” – prognoza pogody

Serwis streamingowy Netflix po raz kolejny w nietypowy i oryginalny sposób promuje swoje produkcje. Tym razem duński serial oryginalny pod tytułem „The Rain” zapowiada miła pogodynka, która nie ma już tak dobrych wiadomości pogodowych.

„The Rain” to postapokaliptyczna Dania w mrocznym wydaniu ?☔☣

Netflix ostrzega, żeby przed obejrzeniem serialu zapoznać się z prognozą, gdyż każda kropla deszczu zagraża  naszemu życiu i zdrowiu. Warstwa wizualna serialu jest bardzo dobrze zrealizowana, a postapokaliptyczna Kopenhaga w mrocznym wydaniu jest ciekawym zerwaniem z duńską modą na hygge. W tym serialu najszczęśliwszy kraj świata przedstawiono w zupełnie innych kolorach…

Oryginalna produkcja Netfliksa pt. „The Rain” jest już zapowiadany od kilku miesięcy, a juz od dzisiaj można obejrzeć cały sezon. Akcja serialu rozpoczyna się 6 lat po tragicznych wydarzeniach, w których śmiercionośny wirus spustoszył całą Skandynawię. Ocalałe rodzeństwo przyłącza się do grupy ocalałych, aby poszukać bezpiecznego schronienia i odpowiedzi na wiele egzystencjalnych pytań.

Zobacz materiały specjalne z planu serialu „The Rain”:

W rolach głównych możemy oglądać młode pokolenie skandynawskich aktorów – Albę August, Mikkela Boe Følsgaarda, Lucasa Lynggaarda Tønnesena, Larsa Simonsena, Angelę Bundalovic czy Sonny’ego Lindberga.

Oto zapowiedzi prognozy pogody polskiego Netfliksa:

Serial możesz obejrzeć już teraz, klikając na poniższy przycisk:

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Netflix Polska