Folx startuje w kolejnych miastach!

Siec Folx rozwija się dynamicznie, dlatego już od środy 18 kwietnia zamówisz kartę SIM w kolejnych miastach – Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Lublinie oraz Szczecinie.

W Folx nic nie musisz!

Folx to pierwszy operator komórkowy w całości w aplikacji, który działa na zasadzie subskrypcji, czyli tak jak Netflix lub Spotify. Podpinasz kartę płatniczą i nie musisz pamiętać o płaceniu rachunków. W Folx nie musisz też stać w kolejkach do salonu, czy załatwiać spraw, wisząc na linii z konsultantem. Wszystko zrobisz w aplikacji, a miesięczna opłata za korzystanie z 20 GB internetu oraz nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów to tylko 29,99 zł.

Subskrypcja Folx to nowe rozwiązanie na rynku telekomunikacyjnym, łączące w sobie zalety abonamentu i telefonu na kartę. W każdym momencie możesz ją wyłączyć, bo nie podpisujesz umowy, która zobowiązuje Cię na lata.

Chcesz korzystać z Folx za darmo? Polecaj Folx znajomym i zgarniaj miesiące darmowej subskrypcji. Każda polecona przez Ciebie osoba, która skorzysta z Twojego kodu, dostaje miesiąc za darmo. Ty również! 12 poleconych znajomych to rok korzystania z telefonu za darmo.

Do tej pory można było zamówić kartę w Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie, Wrocławiu oraz na terenie aglomeracji śląskiej. Już od środy, 18 kwietnia 2018 roku sieć będzie działać w kolejnych miastach – Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Lublinie oraz Szczecinie. Wkrótce Folx pojawi się także w kolejnych miastach!

Jak dołączyć do Folx?

  1. Pobierz aplikację Folx z Google Play lub Apple Store.
  2. Załóż konto, wybierz nowy numer lub przenieś swój dotychczasowy.
  3. Włącz subskrypcję, odbierz kartę SIM.

źródło: informacja prasowa