Jeśli przegapiłeś 1. odcinek serialu „Kruk”, to obejrzysz go na Facebooku

Canal+ Polska wyemituje pierwszy odcinek serialu „Kruk. Szepty słychać po zmroku” jako transmisję na żywo na swoim facebookowym profilu w poniedziałek o godzinie 19.00.

Serial „Kruk. Szepty słuchać po zmroku” (Facebook Live Canal+ Polska 19 marca o godz. 19.00)
Facebook Live na Canal+ Polska 19 marca 2018 r. o godz. 19.00

W niedzielę o godzinie 21.30 odbyła się premiera pierwszego odcinka serialu „Kruk. Szepty słychać po zmroku”, który można było oglądać w odkodowanym paśmie Canal+ w telewizjach kablowych i na platformie nc+.

Pierwszy odcinek „Kruka” jest też dostępny w serwisie nc+ GO, ale jeśli nie macie do niego dostępu, to już w poniedziałek 19 marca o godzinie 19.00 wszyscy będą mogli obejrzeć go na profilu Canal+ Polska na Facebooku. Będzie to transmisja na żywo za pośrednictwem streamingu Facebook Live.

W tym samym czasie odbędzie się czat na żywo z Katarzyną Wajdą, która gra Ankę – partnerkę tytułowego Kruka.

Jestem już po seansie pierwszego odcinka serialu i mogę bezpiecznie polecić Wam jutrzejszy streaming, jeśli przegapiliście premierę. Żeby nie spoilerować powstrzymam się jeszcze przed wydawaniem opinii i recenzji, tym bardziej, że przed nami cały sezon! Coś czuję jednak, że będzie to niezły serial, na który warto będzie czekać w niedzielę!

Czat z Katarzyną Wajdą na Facebooku
Czat z Katarzyną Wajdą na Facebooku

Kto z Was już oglądał? Jak się podobało?

źródło: Canal+