20 GB w prezencie dla wszystkich klientów Orange

Operator komórkowy Orange świętuje 20 lat istnienia w Polsce i z tej okazji przygotował prezent w postaci 20 GB na internet mobilny do wykorzystania przez 30 dni, dla wszystkich swoich klientów (abonamentowych i na kartę).

20 GB w prezencie z okazji 20-lecia Orange

Orange Polska świętuje początek działalności cyfrowej sieci GSM 1800, która jako Idea ruszyła w marcu 1998 r. Sieć działa do tej pory pod marką Orange, oferując najnowocześniejsze usługi mobilne dla ponad 14 mln klientów w Polsce. Idea, od początku istnienia rozwijała się bardzo dynamicznie. W 1999 roku z jej usług korzystało już 600 tys. abonentów (w tym 150 tys. z oferty prepaid POP), a jej zasięg pokrywał 15% powierzchni kraju i docierał do 20 mln Polaków.

Teraz Orange wspólnie z klientami świętuje 20 lat. Z tej okazji każdy, kto ma usługi mobilne może odebrać darmowy pakiet 20 GB. Klienci z najdłuższym stażem otrzymają dodatkowo prezenty, a w salonach pojawią się dodatkowe atrakcje.

Pakiet 20 GB, którym Orange postanowił uczcić wspólnie spędzone 20 lat, może aktywować każdy klient usług mobilnych Orange. Dotyczy to zarówno klientów biznesowych i indywidualnych jak i prepaid oraz usług internetu domowego świadczonego w technologii mobilnej np. Internet Domowy 4G.

Przeczytaj także: Plany wdrożenia 5G przez operatora Orange Polska

Jak włączyć promocyjny pakiet danych 20 GB?

Z jednorazowego pakietu będzie można korzystać na terenie Polski przez 30 dni od momentu aktywacji. Będzie wykorzystywany przed innymi pakietami danych, bonusami za doładowanie czy usługami w prepaid. Żeby go aktywować, wystarczy wysłać do 12 kwietnia 2018 roku SMS-a o treści 20 pod numer 80820.

Można także skorzystać z promocyjnego pakietu na numerach, na których świadczona jest tylko usługa transmisji danych. Wtedy wystarczy wysłać SMS-a o treści 20naNUMER pod numer 80820, gdzie zamiast słowa NUMER należy wpisać dziewięciocyfrowy numer internetu mobilnego.

Jak włączyć promocyjny pakiet danych 20 GB w Orange?
Jak włączyć promocyjny pakiet danych 20 GB w Orange?

Klienci Orange, którzy posiadają ten sam numer od 20 lat, będą mogli skorzystać ze specjalnej promocji – darmowego abonamentu na miesiąc. Klienci uwzględnieni w promocji otrzymają od Orange szczegółowe informacje. Specjalne prezenty otrzyma także 20 pierwszych klientów sieci.

Więcej szczegółów i regulamin promocji znajdziesz na stronie www.orange.pl/lp/20lecie.

źródło: Blog Orange