Stali klienci Virgin Mobile nagradzani dodatkowymi gigabajtami

W ramach nowej promocji „Zostajesz – dostajesz!” dla nowych i obecnych klientów,  co kwartał Virgin Mobile daje za staż dodatkowe gigabajty danych.

„Zostajesz – dostajesz!” w Virgin Mobile

Od marca 2018 roku wszyscy obecni i przyszli klienci oferty abonamentowej w Virgin Mobile mogą korzystać z specjalnej promocji „Zostajesz – Dostajesz” w której co kwartał będą otrzymywać dodatkowe gigabajty danych do wykorzystania na stałe.

Gigabajty przyznawane będą od 4. oraz 7. miesiąca korzystania z promocji. Raz przyznany bonus będzie się odnawiał co miesiąc, a liczba przyznanych GB zależna jest od posiadanego planu abonamentowego.

Sprawdź także: Ranking marek telekomunikacyjnych w Polsce (2017)

Zobacz, ile możesz zyskać dodatkowych gigabajtów za lojalność w Virgin Mobile w ramach najnowszej promocji operatora, w zależności od posiadanego planu:

Plan 1Plan 2Plan 3
Standardowa liczba GB w palnie3 GB8 GB15 GB
GB od 4 miesiąca4 GB10 GB19 GB
GB od 7 miesiąca5 GB12 GB23 GB

Staż liczony jest od momentu aktywacji promocji. Warunkiem otrzymania dodatkowych danych jest stałe i nieprzerwane korzystanie z promocji.

„Zostajesz – dostajesz!” - tabela GB w zależności od planu i stażu
„Zostajesz – dostajesz!” – tabela GB w zależności od planu i stażu

Jak aktywować promocję „Zostajesz – dostajesz!”?

Aby aktywować promocję i korzystać z przywilejów wystarczy wysłać SMS-a o treści „BONUS” na nr 500. Promocja zostanie automatycznie aktywowana na koncie abonenckim.

Więcej informacji o promocji oraz regulamin dostępne są na stronie internetowej: virginmobile.pl/zostajesz-dostajesz

źródło: informacja operatora