Zobacz już dziś, jak powstawał serial „Kruk”?

Premiera serialu „Kruk. Szepty słychać po zmroku” już 18 marca na Canal+ w nc+ go, ale żeby podgrzać oczekiwania, twórcy udostępnili materiały z powstawania oraz oficjalną czołówkę serialu.

Czołówka i materiały zza kulis serialu„Kruk” (Canal+, 2018) - making of

Nowy serial oryginalny Canal+ Polska pod tytułem „Kruk. Szepty słychać po zmroku” zapowiada się całkiem nieźle i niektórzy już okrzyknęli go polskim hitem tego roku. Premiera serialu w 4K została zapowiedziana na 18 marca o godzinie 21:30 tylko w CANAL+.

Akcja serialu „Kruk” toczy się na Podlasiu, a z pierwszych zapowiedzi wynika, że będzie utrzymany w atmosferze tajemniczości, lekkiego dreszczyku, mroku, nawiązań do aktualnych oraz magii!

Główny bohater Adam Kruk (w tej roli Michał Żurawski) to jest policjantem z Łodzi, który wbrew własnym chęciom zostaje wysłany do rozwiązania sprawy kryminalnej na Podlasiu. Na miejscu zderza się z własną przeszłością i aktualnymi tajemniczymi wydarzeniami.

Po opublikowanym w zeszłym tygodniu zwiastunie serialu, teraz poniżej możesz obejrzeć jeszcze ciepłą, oficjalną czołówkę serialu, opublikowaną dzisiaj przez stację Canal+:

Making of serialu „Kruk” od Canal+

Żeby było jeszcze ciekawiej i tajemniczo, a także żeby zaostrzyć apetyt na tę serię, polecam poniże 3 fragmenty nagrań zza kulis („making of”):

źródło: Canal+ Polska