Zwiastun serialu „KRUK. Szepty słychać po zmroku”

Pierwszy odcinek nowej polskiej produkcji CANAL+ „Kruk. Szepty słychać po zmroku” zostanie wyemitowany za dwa tygodnie w niedzielę 18 marca o godzinie 21:30.

Kruk. Szepty słychać po zmroku - zwiastun serialu

Nowy serial Canal+ Polska pod tytułem „KRUK. Szepty słychać po zmroku”, który został zrealizowany w technologii 4K, zabierze nas na Podlasie, gdzie nie tylko natura jest surowa, ostra i nieprzewidywalna.

W roli głównej wystąpi Michał Żurawski, a obok niego zobaczymy między innymi Cezarego Łukaszewicza, Katarzynę Wajdę, Annę Nehrebecką i Jerzego Schejbala. Reżyserem serialu jest Maciej Pieprzyca, natomiast za produkcję wykonawczą odpowiadają Piotr i Łukasz Dzięciołowie (OPUS TV). Pomysłodawcą i autorem scenariusza jest Jakub Korolczuk.

O fabule serialu „KRUK”: Na Podlasiu dochodzi do porwania nastoletniego chłopca. Adam Kruk, inspektor łódzkiego wydziału kryminalnego zostaje w tym samym czasie oddelegowany do Białegostoku. Po latach wraca do miasta, w którym dorastał, gdzie będzie musiał się zmierzyć nie tylko ze sprawą porwanego chłopca, ale także z mroczną stroną swojej przeszłości.

Przeczytaj także: OSCARY® 2018 – gdzie i kiedy będzie można oglądać galę?

Premierowe odcinki „KRUK. Szepty słychać po zmroku” będą pojawiały się na ekranie CANAL+ w każdą niedzielę od 18 marca o godz. 21:30. Po emisji na antenie serial dostępny będzie także w nc+ GO. Produkcja będzie emitowana także w technologii 4K na kanale CANAL+ Now, w te same dni i godziny, co premierowe nadania odcinków serialu.

Już teraz obejrzyj 1-minutowy zwiastun serialu:

https://youtu.be/sX2NnXs8o-I

Teaser też zapowiadał się nieźle:

Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej serialu: kruk.canalplus.pl.

źródło: informacja prasowa