Nietypowy pierwszy taniec w reklamach iPhone’a X

Firma Apple kontynuuje kampanię „Shot on iPhone X” z nową serią „First Dance”, w której swój pierwszy taniec ślubny mają pary w różnym wieku i o różnej orientacji seksualnej.

Apple „First Dance” - reklamy iPhone X

Nowe reklamy na telefonu iPhone X zostały udostępnione  na australijskim kanale firmy Apple w serwisie YouTube. Reklamy z serii „First Dance” pokazują, że aparat iPhone’a X może służyć do fotografowania każdego wesela i ślubu.

Reklamy są kontynuacją serii „Shot on iPhone” firmy Apple, która ma na celu podkreślenie oszałamiających funkcji wideo i fotografowania, które posiada iPhone X.

Firma podzieliła się w sumie czterema ślubnymi spotami reklamowymi „First Dance”, w których każdy jest zupełnie innym ślubem ludzi w różnym wieku i o różnej orientacji seksualnej. Jedna z reklam jest nieco dłuższa i trwa około minuty, pokazano w niej różne śluby. Pozostałe trzy to 15-sekundowe spoty, z których każdy prezentuje jeden ślub. W jednym widzimy ślub Meg i Ann-Marie, w kolejnym Nicka i Roba a w trzecim Antony’ego i Rona.

W każdym wideo użyto piosenki „Never Tear Us Apart” australijskiej piosenkarki i autorki piosenek Courtney Barrett. Reklamy są kierowane tylko na rynek australijski, dlatego nie powinniśmy oczekiwać, że pojawią się one w telewizji w USA w najbliższym czasie, a tym bardziej w Polsce. Poniżej możesz obejrzeć wszystkie cztery filmy:

I pozostałe trzy krótsze reklamy:

źródło: Apple Australia