Oto, nowe reklamy iPhone’a X z okazji karnawału w Brazylii

Zobacz nowe reklamy filmy Apple z serii „Selfies on iPhone X”, które pojawiły się z okazji corocznego karnawału w Brazyli (Eu Sou o Carnaval).

Strona głównej brazylijskiej witryny firmy Apple

W miniony weekend na brazylijskim kanale Apple’a na YouTube’ie pojawiły się trzy kolorowe filmy z serii Selfies on iPhone X, przypominające większą kampanię Shot on iPhone.

Spoty nakręcone z udziałem Stevena Stamkosa, gwiazdy NHL i kapitana drużyny Tampa Bay Lightning, nawiązują do świętowania na dorocznym brazylijskim karnawale Carnaval do Brasil, który rozpoczyna się po południu 9 lutego i potrwa aż do 14 lutego 2018 roku.

W jednym z klipów jest Moraes Moreira i IZA. Slogan można przetłumaczyć mniej więcej tak:  Największe party w Brazylii jest jeszcze piękniejsze w autoportretami zrobionymi na iPhone’ie X.

Jak widać na grafice głównej tego wpisu styl karnawałowy przybrała także brazylijska strona główna firmy Apple, która promuje specjalna sekcję z selfie zrobionymi przy użyciu dramatycznego efektu Stage Light dostępnego w trybie fotografowania portretowego na iPhonie X.

Oto tegoroczne karnawałowe spoty reklamowe Apple’a:

W najbliższych tygodniach kampania zostanie rozszerzona na billboardy w największych miastach na całym świecie. Gwiazdor NHL Steven Stamkos ogłosił swój udział w kampanii na Twitterze.

źródło: Apple Brazylia