Jednak będzie 2. sezon serialu „Timeless”

Serial o podróżach w czasie i tajemniczym Rittenhouse zatytułowany „Timeless” jednak powróci z drugim sezonem, który nagrywany jest dla NBC.

Będzie 2 sezon serialu „Timeless”

Wyatt Logan i jego serialowa drużyna zmienili historię jeszcze raz: serial „Timeless” powróci z drugin sezonem, pomimo, że w internecie od kilku dni wieszczono koniec serialu. Kontynuacja będzie wyprodukowana dla stacji NBC. Polscy widzowie mogli obejrzeć pierwszy sezon w serwisie Netflix.

Odtwórca Wyatta z serialu, Matt Lanter zamieścił film na swoim profilu na Facebooku, ostatecznie przełamując dotychczasowe doniesienia:

Chciałem tylko wskoczyć na chwilę i powiedzieć, że misja zakończyła się sukcesem – mówi Wyatt w filmie – Wróciliśmy i jestem pewien, że zmieniliśmy umysły ludzi z NBC. Więc tak, będzie więcej odcinków serialu. Do zobaczenia wkrótce.

Przypomnijmy, że NBC kilka dni temu podjęło decyzję o zaprzestaniu produkcji serialu, po czym historia zmieniła swój bieg :) Współtwórca serialu Eric Kripke podsumował, że on i współtwórca Shawn Ryan spróbują znaleźć inną stację dla serialu „Timeless”, ale może to potrwać.

Głosy fanów i mała wrzawa w internecie zadziałały jednak na stację, która nie chciała być „złą stroną w historii”. Ryan napisał w sobotę, że serial może powrócić już wiosną 2018 roku – bo wehikuł czasu wyruszył 3 dni wstecz i zmienił historię (sic!).

Współtwórca Eric Kripke z uznaniem podziękował fanom, a także osobom zaangażowanym w decyzję o kontynuacji serialu. Potwierdził również, że 2. sezon będzie składał się z 10 odcinków.

Oto zwiastun pierwszego sezony serialu, kto jeszcze nie widział – polecam! To serial, w którym prawdziwa historia przeplata się z fikcyjnymi zdarzeniami, które mogły zmienić losy bohaterów i całej ludzkości. Historyczka, żołnierz i programista wyruszają w podróż w czasie, by dopaść podejrzanych rzezimieszków, którzy zamierzają przerwać kontinuum czasowe.

W rolach głównych występują: Abigail Spencer, Matt Lanter i Malcolm Barrett.

źródło: TVLine