YetiWay to płatne rozszerzenie dla aplikacji Yanosik

Twórcy popularnego w Polsce Yanosika wydali nową aplikacje mobilną YetiWay, która rozszerza działanie nawigacji mobilnej o przydatne ostrzeżenia i nie zawiera reklam.

YetiWay

Nowa aplikacja mobilna YetiWay na Androida to rozszerzenie aplikacji Yanosik bez reklam, które oferuje powiadomienia z ostrzeżeniami i współpracuje z darmową aplikacja nawigacyjną. Appka działa w tle i może być używana jako nakładka dla innych aplikacji oraz widżet w systemie Android.

Tym co odróżnia Nowa aplikacja nie jest typową nawigacją, bowiem wysyła jedynie komunikaty na podstawie danych lokalizacyjnych (GPS) oraz informacji od innych użytkowników aplikacji. YetiWay rozszerzy jedynie działanie Yanosika, wzbogacając go o aktualne informacje o sytuacji na trasie – ostrzeżenia o wypadkach i zagrożeniach, fotoradarach, kontrolach prędkości czy remontach.

YetiWay może uruchomiać się automatycznie podczas jazdy (wykryciu ruchu) i można ją podłączyć do aplikacji nawigacyjnej lub do zestawu głośnomówiącego. Dzięki ustawieniom personalizacyjnym można wybrać rodzaj ostrzeżeń, o których aplikacja będzie nas informowała.

Przeczytaj także: Warszawiacy kupią już bilet w aplikacji Jakdojade

Najważniejsze cechy aplikacji mobilnej YetiWay:

  • ostrzeżenia z Yanosika – czyli największej społeczności kierowców w Polsce, dzięki której będziesz na bieżąco z sytuacja na drodze,
  • brak reklam – otrzymasz tylko istotne dla kierowcy informacje,
  • autostart – w trakcie jazdy słuchasz muzyki lub korzystasz z nawigacji? YetiWay uruchomi się automatycznie z Twoją ulubioną aplikacją – możesz połączyć YetiWay między innymi z: Google Maps, AutoMapa, Sygic, Waze, NaviExpert, Spotify, Tidal, Audioteka,
  • bez zobowiązań – w każdej chwili możesz zrezygnować z abonamentu.

YetiWay - screen z aplikacji mobilnej

YetiWay poinformuje Cię o fotoradarach stacjonarnych w prawie wszystkich krajach Europy. Pamiętaj jednak, aby przed podróżą zapoznać się z przepisami ruchu drogowego w danym państwie.

Aplikacja dostępna jest obecnie tylko na urządzenia z systemem Android, ale ma się pojawić także wersja na urządzenia z systemem iOS (iPhone). Można ją zainstalować bezpłatnie i skorzystać z 14-dniowgo okresu próbnego. Jednak, aby z niej korzystać dłużej należy dodać kartę płatniczą, z której co miesiąc pobierany będzie abonament w wysokości 9,99 zł. Po podpięciu karty, przez pierwsze 3 miesiące można korzystać z aplikacji bezpłatnie.