Zobacz zwiastun filmu „Solo: A Star Wars Story”

Zwiastun nowego filmu „Solo: A Star Wars Story” ujawnia korzenie młodego Hana – już można obejrzeć najnowszą zapowiedź nowego filmu z serii Gwiezdnych wojen.

„Solo: A Star Wars Story”

Zastanawiasz się, jak Lucasfilm i Disney poradzili sobie z najnowszym pełnometrażowym filmem o Hanie Solo? Możesz już obejrzeć oficjalny zwiastun filmu „Solo: A Star Wars Story”.

Alden Ehrenreich może nie brzmieć tak dobrze jak Harrison Ford w tej roli, ale nowy klip wideo nieco w inny sposób daje dobry obraz tego, jak zaczął się los ikonicznego bohatera – tak, zawsze był zbyt pewnym złoczyńcą, uratowanym przez jego talent, szczęście i dobre intencje.

W teaserze widzimy też Emilię Clarke z gry Game of Thrones jako Qi’Ra, która wie kim jest naprawdę Han, a także Woody’ego Harrelsona (Tobias Beckett), rekrutującego Hana do fatalnej ekipy. Oczywiście zobaczymy też Lando (w tej roli Donald Glover) i Chewie.

Przeczytaj także: 10 sekund ciszy w filmie „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” to celowy zabieg

Premiera filmu zapowiedziana została na 25 maja 2018 roku. Czy film będzie sukcesem? Trudno powiedzieć. Podobnie jak w przypadku tytułu  Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, ten film nie jest częścią głównej sagi Gwiezdnych wojen.

Obejrzyj zwiastun poniżej:

źródło: Star Wars, Engadget