Przeniosłem się do 2384 roku w Pawilonie Altered Carbon

Netflix otworzył dzisiaj swój pierwszy w Polsce Pawilon Altered Carbon firmy Psychasec, dzięki któremu na chwilę możecie przenieść się do 2384 roku i przymierzyć swoją nową powłokę.

Wybór nowej powłoki w pawilonie Altered Carbon powered by Netflix w Warszawie

Po raz kolejny jestem pod wrażeniem tego, jak Netflix promuje swoje produkcje. Głośno zapowiadany serial „Altered Carbon” („Modyfikowany węgiel”) będzie miał swoją premierę już jutro. Jest to niewątpliwie jedna z najdroższych produkcji oryginalnych serwisu i nie dziwi więc fakt, że jego premierze towarzyszy szeroko zakrojona akcja promocyjna.

Z tej okazji miałem przyjemność uczestniczyć dzisiaj na przedpremierowym otwarciu Pawilonu Altered Carbon by Netflix w Warszawie, dzięki któremu na chwilę mogłem poczuć się jak w 2384 roku. Specjalnie przygotowany pawilon Psychasec, to nawiązujący do stworzonej przez Richarda Morgana fikcyjnej firmy z książki „Modyfikowany węgiel”.

W Warszawie (za 300 lat to będzie Warsaw Bay City) przy placu Trzech Krzyży 10/14 można już od jutra do niedzieli poczuć smak dystopijnej wizji przyszłości. Sterylny pawilon wita nas już na początku eksponatem stosu korowego oraz dwóch powłok zanurzonych w specjalnej cieczy.

Więcej o tym jaki program czeka Was w pawilonie przeczytacie we wpisie: Otwarcie Pawilonu Altered Carbon powered by Netflix już jutro!

Oto oficjalne otwarcie oddziału Psychasec w Warszawie przez dyrektor Marte Borevicz:

Jaka przyszłość czeka ludzkość? Czy uda nam się wydłużyć życie naszego gatunku? Czy możemy całkiem wyeliminować śmierć? Zobaczcie poniższy film:

Świetlisty korytarz prowadzi do sali głównej, w której można podziwiać pokaz powłok z kolekcji na 2384 rok oraz dobrać własną powłokę w świecie, gdzie śmierć już nie istnieje.

Marta Borevicz została dyrektor zarządzającą oddziału Psychasec w Polsce i przekonywała, że odkąd ludzkość odkryła jak przenieść świadomość do innego ciała śmierć stała się zaledwie niedogodnością, a Psychasec produkuje ludzkie powłoki według najnowszych standardów urody i funkcjonalności. Teraz w 2384 roku misją Psychasec jest stworzenie ludzkich powłok, które spełnią marzenia każdego klienta – dodaje Borevicz.

Syntetycznych powłok nie odróżnicie od organicznych, teraz można żyć wiecznie w ciałach bardziej funkcjonalnych i piękniejszych. Na zewnątrz możemy być kim tylko chcemy. Przymierzalnia powłok, najnowszy model stosu korowego, na którym można zapisać świadomość, emocje i wspomnienia, a stos może zostać umieszczony w dowolnej powłoce.

Oto fragment tej cyberpunkowej imprezy (sorry za pionowe ujęcie – tak się lepiej uploaduje na fejsa):

Warszawska gazeta Altered Carbon z 1 lutego 2834 roku kusi nagłówkami: Powstanie 24 linia podniebnego metra, Fabryka na Żeraniu rusza z produkcją latających aut, a Pałac Nauki znów stanie w Warszawie – tym razem jako hologram…  Jak czytamy w gazetce powstały nowe holonarkotyki, które mogą zniszczyć nośnik jaźni i pozbawić nas życia… na dobre. Co ciekawe eskcentryczny milioner Laurence Bancroft zmarł po raz czterdziesty trzeci.

Poniżej możecie zobaczyć tę gazetę z przyszłości i kilka zdjęć z imprezy – więcej musicie zobaczyć na własne oczy!

Koniecznie wybierzcie się do Pawilonu Altered Carbon powered by Netflix i poczujcie mrożąca krew w żyłach atmosferę przyszłości – ja bawiłem się przednio i cieszę się, że żyję w 2018 roku :) Nie zapomnijcie wybrać sobie nowej powłoki!

O serialu

Altered Carbon, na podstawie klasycznej powieści cyberpunkowej autorstwa Richarda K. Morgana, to intrygująca opowieść o miłości, seksie, morderstwie i zdradzie, rozgrywająca się w przyszłości, którą od naszych czasów dzieli ponad 300 lat. Nowe technologie przekształciły społeczeństwo: świadomość można zapisać i przechowywać w postaci cyfrowej, ludzkie ciała są wymienne, a śmierć nie jest już końcem istnienia.

Serial „Modyfikowany węgiel” już od 2 lutego na Netfliksie!

Oglądaj na Netflix (Przycisk)

źródło: Warszawa (Warsaw Bay City), 2018 oraz 2384 rok