Otwarcie Pawilonu Altered Carbon powered by Netflix już jutro!

Nieśmiertelność już do kupienia w Polsce!  Netflix zapowiada otwarcie specjalnie przygotowanego Pawilonu Altered Carbon powered by Netflix z okazji premiery serialu Modyfikowany węgiel.

Psychasec - Pawilon Altered Carbon Powered by Netflix

Już od ponad 300 lat firma Psychasec oferuje najwyższej jakości ludzkie powłoki, które dziękie szerokiej ofercie i gwarancji wieczności trafiają w gusta najbardziej wymagającej klienteli na całym świecie. Lider branży właśnie wkracza na nasz rynek i 2. lutego na placu Trzech Krzyży w Warszawie otworzy swój pierwszy polski oddział.

Wieki temu ludzkość odkryła sposób, by przenieść świadomość do nowego ciała, czyniąc śmierć ledwie niedogodnością. Od piątku także mieszkańcy Warszawy będa mogli na własnej skórze przekonać się jak wyglądałoby ich życie w ciele, o którym zawsze marzyli. Podczas uroczystego otwarcia Psychasec zaprezentuje najnowszą kolekcję powłok. Inaugurację uświetni performance artystyczny przygotowany przez znaną choreografkę Martę Ziółek.

I chociaż (nie)stety świat Altered Carbon jest jedynie fikcyjną wizją przyszłości zaczerpniętą z nowego serialu opartego na klasycznej powieści cyberpunkowej autorstwa Richarda K. Morgana, to w najbliższy weekend każdy może na chwilę do niego wejść. W futurystycznej scenerii na odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji, które pozwolą im przenieść się do rzeczywistości, w której ciała zmienia się jak rękawiczki, a nieśmiertelność jest na wyciągnięcie ręki. Tylko czy na pewno chcemy po nią sięgnąć?

Przeczytaj także: Psychasec otworzy swój pierwszy oddział w Polsce już 2 lutego

Pawilon Altered Carbon będzie otwarty przez 3 dni (2-4 lutego) w godzinach 11.00 –  21.00 w Galerii Ethos (Plac Trzech Krzyży 10/14) . Wstęp bezpłatny. Premiera serialu Altered Carbon już 2. lutego, tylko na Netflix.

Odsłuchaj spot radiowy (30 s): 

Program Pawilonu ALtered Carbon Powered by Netflix 2-4 lutego 2018 r.

  • od 11.00 do 21.00: Historia nieśmiertelności. Najnowszy model stosu korowego. Prototyp ludzkiej powłoki. Przymierzalnia powłok. Komentarz XXI-wiecznej ekspertki (Alexandra Przegalińska).
  • piątek: 18:00 i 20:00, sobota: 16:00 i 18:00, niedziela: 14:00 i 16:00: Pokaz nowej oferty Psychasec: polska kolekcja powłok wiosna-lato 2384. Choreografka: Marta Ziółek. Współpraca: Joanna Mane Manecka & Iza Szostak, Ramona Nagabczyńska, Magda Fejdasz, Kasia Wolińska, Kuba Falkowski, Maciej Gąsiu Gośniowski, Przemek Kamiński, Andrius Mulokas.
  • sobota: od 19:00 do 21:00, niedziela: od 18:00 do 20:00: pokaz 2 pierwszych odcinków Altered Carbon.

Program Pawilonu Altered Carbon (2-4 lutego 2018)

Sprawdź i szczegóły wydarzenia na Facebooku.

źródło: Netflix Polska