Obejrzyj za darmo fanowski film pt. „Voldemort: Origins of the Heir”

Fantastyczna produkcja fanowska o Harrym Potterze pod tytułem „Voldemort: Origins of the Heir” jest już dostępna bezpłatnie do obejrzenia na YouTube’ie (z napisami).

Voldemort: Origins of the Heir - An unofficial fan film (HD)

Jedną z największych atrakcji serii historii Harry’ego Pottera autorstwa J.K. Rowling jest jej czarodziejski świat. Podczas gdy Warner Bros. ekranizuje części tej serii, grupa fanów nakręciła własną wersję, która opowiada o czasach, gdy pojawił się czarnoksiężnik Voldemorta.

Po kampanii crowdfundingowej i miesiącach pracy, Tryangle Films w końcu wydało własną historię zatytułowaną Voldemort: Origins of the Heir, i jest to imponujący film fanowski, który doskonale uzupełnia oficjalnie wydane historie.

W 2016 roku twórcy filmu, po przeczytali szóstej część serii „Harry Potter i Książę Półkrwi”, zadali sobie pytanie co sprawiło, że Tom Riddle stał się najbardziej znienawidzonym i przerażającym czarodziejem na świecie? Uruchomili kampanię na Kickstarterze, aby sfinansować swój własny fanowski film. Przysporzyło im to kilka kłopotów z Warner Bros., wytwórnią odpowiedzialną za filmy o Harrym Potterze, która wydała polecenie usunięcia tej akcji crowdfundingowej z serwisu. Tryangle Films ostatecznie osiągnęło porozumienie ze studiem i w końcu wydano swój film, wyraźnie oznaczony jako nieoficjalny projekt fanów.

Trwający 52 minuty film „Voldemort: Origins of the Heir – an unofficial fanfilm”  to dobrze wykonana produkcja z kilkoma cyfrowymi efektami, rozbudowanymi scenami i nieskazitelnymi kostiumami. Film jest odpowiedzią na jedno z najczęściej zadawanych pytań przez fanów serii o Harrym Potterze.

Oficjalny film „Voldemort: Origins of the Heir” możesz obejrzeć za darmo poniżej w playerze YoouTube’a. Jest to doskonała rozrywka, która wypełni czas fanom w oczekiwaniu na oficjalny film „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” (orryg. Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald).

Klikając na koło zębate można wybrać napisy w języku angielskim lub wybrać Przetłumacz automatycznie → Polski, aby oryginalne napisy zostały wyświetlane w języku polskim.

źródło: The Verge via Tryangle Films