Najlepsze gry i aplikacje mobilne Android Excellence w 1Q 2018 r.

Google zaktualizowało sekcję Android Excellence i poleca wybrane aplikacje i gry mobilne na pierwszy kwartał 2018 roku.

Android Excellence Apps and Games 1Q 2018

Prawdę powiedziawszy, rzadko szukamy aplikacji i gier mobilnych bez żadnego celu i szczególnego zastosowania. Jednak od czasu do czasu nie zaszkodzi popatrzeć na nowości i polecenia, szczególnie jeśli pochodzą one od samego Google’a.

W sklepie Google Play zaktualizowano właśnie listę gier i aplikacji w sekcji „Android Excellence” na pierwszy kwartał 2018 roku. Nie oznacza to, że są to tegoroczne aplikacje, ale takie, które według Google’a dostarczają najlepszych doświadczeń i są jednymi z najlepszych w sklepie z appkami na Androida.

Dla większości użytkowników aplikacje te będą najprawdopodobniej nowością. Wyróżnione przykłady mają także być wzorem dla programistów, w którym kierunku powinni podążać projektując UX i UI swoich aplikacji i gier w najbliższej przyszłości.


Przeczytaj także:Najlepsze aplikacje na Androida 2017 według Google’a

Oto pełna lista aplikacji i gier mobilnych Android Excellence na 1Q 2018 r.

Lista została ułożona alfabetycznie, a w obu kolumnach znajdziesz podlinkowane tytuły bezpośrednio do sklepu Google Play. Wśród nich znajdują się zarówno płatne jak i bezpłatne pozycje. Opisy i recenzje większości z nich znajdziesz w naszym serwisie wpisując ich nazwy w wyszukiwarce.

Listy appek i gier (aktualizacja na 11 stycznia 2018 r.) zostały także opublikowane w sklepie Google Play na poniższych stronach:

źródło: Google Developers Blog