Z aplikacją mobilną „KupujeM” łatwiej kupisz mieszkanie!

Polska aplikacja mobilna KupujeM pomoże Ci krok po kroku w zakupie własnego mieszkania – appka może stanowić kompendium wiedzy i narzędzi potrzebnych, aby bezpiecznie kupić własne M.

Aplikacja mobilna KupujeM dla kupujących mieszkanie

Aplikacja mobilna KupujeM została stworzona z myślą o osobach planujących zakup własnego mieszkania. Porady i informacje, które znajdziesz w aplikacji, bazują na doświadczeniach twórców, które zdobyli kupując mieszkania.

Opisują oni jak najwięcej nurtujących zagadnień – co robić krok po kroku, jak powinna wyglądać umowa, na co zwrócić uwagę przy wyborze lub odbiorze mieszkania i wiele innych przydatnych informacji.

Oprócz tego, dzięki aplikacji można łatwo policzyć swoją zdolność kredytową, wysokość przyszłych rat oraz opłaty u notariusza. Nową funkcjonalnością aplikacji jest również możliwość zapisywania interesujących ofert sprzedaży z innych portali lub aplikacji, oraz tworzenia z nich rankingu an podstawie własnych ocen i notatek.

Zakup M w aplikacji KupujeM od A do Z!

KupujeM pozwala przede wszystkim poznać ze szczegółami wszystkie kroki prowadzące do zamieszkania we własnym M – od dokładnego sprawdzenia sprzedającego, poprzez analizę nieruchomości i wszystkie umowy aż do odbioru kluczy i podłączenia mediów.

Posiada również bardzo przydatne checklisty, które pomogą upewnić się, że wszystko sprawdziliśmy podczas oględzin mieszkania czy też podczas jego odbioru od dewelopera.

Jak wspominają twórcy, najbardziej popularna zakładka aplikacji Kalkulatory pozwala w prosty i szybki sposób obliczyć zdolność kredytową, porównać oferty kredytowe, obliczyć koszty kredytu i nawet koszty notarialne. Wiele osób korzysta również z zakładki pozwalającej skontaktować się z polecanym przez KupujeM doradcą finansowym, który pomoże znaleźć i zawnioskować o najkorzystniejszy kredyt hipoteczny jaki tylko jest w danej chwili dostępny w bankach. Usługi doradcy dla użytkowników aplikacji są całkowicie darmowe!

KupujeM - screeny aplikacji mobilnej

Aplikacja cały czas się rozwija, czego przykładem jest ostatnia nowość – możliwość zapisywania w KupujeM ofert sprzedaży, które aplikacja importuje z zewnętrznych aplikacji służących do przeglądania ofert. Dzięki temu już nie musisz prowadzić skomplikowanych tabelek w Excelu czy zapisywać ich w niewygodnych notatnikach. Funkcja pozwala w jednym miejscu zapisać wszystkie oferty, którymi jesteś potencjalnie zainteresowany, porównać je ze sobą, dodać notatki.

Uzupełnieniem jest także słowniczek pojęć związanym z kupnem mieszkania, który w jednym miejscu wyjaśnia skomplikowane przepisu i branżowe terminy.

KupujeM - screeny aplikacji mobilnej

Najważniejsze funkcje i cechy aplikacji:

 • wszystkie kroki potrzebne do kupienia własnego mieszkania, na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie mieszkania,
 • obliczenie swojej zdolności kredytowej i poznanie kosztów kredytu (kalkulator kredytowy),
 • gdzie i jak szukać najlepszego kredytu hipotecznego,
 • co sprawdzić zanim kupisz mieszkanie,
 • jak sprawdzić dewelopera,
 • jak interpretować zapisy w księdze wieczystej i umowach deweloperskich (różnice między różnymi rodzajami umów przedwstępnych)
 • jak kupić mieszkanie od dewelopera oraz z drugiej ręki dzięki KupujeM
 • kontakt do doradcy finansowego w Twoim mieście rekomendowanego przez aplikację,
 • konsultacja umowy z prawnikiem,
 • bezpłatna pomoc doradcy finansowego,
 • słownik trudnych i fachowych pojęć.

Aplikacja obecnie dostępna jest na urządzenia z systemem Android i można ją pobrać bezpłatnie ze sklepu Google Play.