Mroczny serial komediowy „The End Of The F***ing World” od 5 stycznia

Od 5 stycznia 2018 roku będziemy mogli oglądać mroczny serial komediowy pod tytułem „The End Of The F***ing World” – zobacz zwiastun, może być ciekawie.

The End Of The F***ing World - serial Netflix

„The End Of The F***ing World” to nie jest zwykła historia o tym, jak chłopak spotyka dziewczynę. James i Allys – dwójka nastoletnich outsiderów, uciekają z domu i wybierają się w naprawdę niezwykłą podróż – a to dopiero początek przygody…

Pełen czarnego humoru serial na podstawie komiksu Charlesa Forsmana o nastolatku mającym zadatki na psychopatę i spragnionej przygód buntowniczce, którzy wyruszają na pechową wyprawę. Teraz możemy zobaczyć oficjalny zwiastun serialu, którego 8 odcinków trafi do serwisu już w piątek 5 stycznia 2018 roku.

„The End of the F***ing World” jest opisywany jako mroczna komiksowa opowieść o podróży dwójki nastolatków: objawiającym psychopatyczne skłonności somozwańczego Jamesa (Alex Lawther, „Czarne lustro”, „Gra tajemnic”) i wulgarnej buntowniczki znudzonej życiem Alyssy (Jessica Barden, „Lobster”, „Ellen”, „Dom grozy”). W serialu występują także Wunmi Mosaku („Nasz kochany Damilola”) oraz Gemma Whelan („Gra o tron”, „The Moorside”).

Przeczytaj również: TOP 15 najlepszych seriali nieanglojęzycznych na Netflixie

Dwójka nastolatków wyruszają w podróż, aby znaleźć lepsze życie i uciec przed nadchodzącą śmiercią dorosłości. Gdy ich chaotyczna podróż się rozwija, okazuje się, że James i Alyssa przekroczyli granicę i nie mają innego wyboru. Netflix i E4 współpracowali przy produkcji tego serialu, a 1. sezon miał premierę na brytyjskim Channel 4 w październiku zeszłego roku.

Serial wyreżyserowany został przez Jonathana Entwistle’a i Lucy Tcherniak. Obejrzyj oficjalny zwiastun:

 

Oglądaj na Netflix (Przycisk)
źródło: Netflix