Amazon Music Unlimited dostępne w Polsce

Usługa Amazon Music Unlimited dostępna jest  już w kolejnych 35 krajach na całym świecie – w tym także w Polsce!

Amazon Music Unlimited

Miliony nowych klientów na całym świecie mogą korzystać z oferowanej przez Amazon usługi streamingu muzyki „na życzenie” – katalogu liczącego ponad 40 milionów utworów, tysiące playlist oraz spersonalizowanych stacji.

Amazon Music Unlimited, czyli usługa streamingu „na życzenie” utworów muzycznych oferowana przez firmę Amazon, została udostępniona w kolejnych 35 krajach. Dzięki temu, miliony słuchaczy na całym świecie, otrzymały możliwość skorzystania z ponad 40 milionów tytułów, tysięcy playlist i spersonalizowanych stacji, zarządzanych przez ekspertów Amazon.

Amazon Music Unlimited to także dostęp do nieograniczonego i wolnego od reklam streamingu nowych wydawnictw najpopularniejszych artystów, takich jak J Balvin, Katy Perry, Luis Fonsi, Post Malone i wielu innych. Wspomniany streaming odbywa się za pośrednictwem aplikacji Amazon Music, dostępnej na dowolnej przeglądarce internetowej, na platformach iOS, Android, komputerach Apple i innych, a także w ramach usługi Fire TV.

Specjalnie dla Ciebie – najlepsze utwory „na czasie”

W każdym tygodniu na platformie Amazon Music publikowane są muzyczne premiery. Użytkownicy mogą także korzystać z nieograniczonego i wolnego od reklam strumienia muzyki z tysięcy spersonalizowanych list odtwarzania, oferujących szeroki wachlarz artystów i muzycznych gatunków – doskonałych na różne okazje. Playlisty Amazon Music, takie jak „Dwudziestka”, czy „Przedstawiamy”, są przygotowywane przez ekspertów Amazon z myślą o preferencjach muzycznych słuchaczy z krajów nowododanych do sieci odbiorców usługi.

Co więcej, lista odtwarzania Amazon Music Unlimited o nazwie „Dwudziestka” jest na bieżąco aktualizowana, oferując najpopularniejsze i najnowsze nagrania z całego świata. Klienci mogą korzystać ze wspomnianych playlist przygotowanych przez ekspertów Amazon, tworzyć własne lub odkrywać nowe muzyczne obszary za pomocą spersonalizowanych rekomendacji oferowanych przez aplikacje Amazon Music lub Web Player.

Twoje ulubione utwory zawsze w zasięgu ręki

Aplikacja Amazon Music pozwala klientom poznawać najpopularniejsze w danym czasie piosenki i albumy. Wystarczy przeszukać sekcję „Nowości”, gdzie znajdują się najnowsze wydawnictwa i przeboje modnych artystów, wybrane przez specjalistów Amazon Music.

Sekcja „Polecane” zawiera natomiast sugestie utworów muzycznych przygotowane za pomocą technologii rekomendacji Amazon. „Moja muzyka” pozwala natomiast użytkownikowi na wyszukiwanie własnych playlist i utworów pobranych na urządzenia mobilne w celu odtworzenia nawet bez połączenia z internetem.

Nowe kraje w sieci użytkowników Amazon Music Unlimited

Usługa Amazon Music Unlimited dostępna jest w ramach różnorodnych opcji, których ceny różnią się w zależności od kraju. Na przykład Plan Indywidualny pozwala na streaming za pomocą jednego z wybranych dziesięciu urządzeń  w cenie 3,99 euro/miesiąc (ok. 17 zł). Plan Rodzinny umożliwia natomiast na korzystanie z usługi maksymalnie sześciu członkom rodziny.

Aplikacje Amazon Music Web Player i Amazon Music dostępne na platformach iOS i Android oferują obsługę w językach angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim i japońskim. Aby rozpocząć muzyczną przygodę z Amazon Music Unlimited należy pobrać aplikację Amazon Music ze sklepów platformy Android i iOS lub wejść na stronę www.amazonmusic.com w celu zapoznania się z cennikiem dla danego kraju i uzyskania dodatkowych informacji.

Pobierz aplikację w sklepie App Store
Pobierz aplikację w sklepie Google Play

źródło: informacja prasowa