Zwiastun filmu „Iniemamocni 2” z superdzieckiem

W pierwszym zwiastunie filmu „Iniemamocni 2” wytwórni komputerowych filmów animowanych Pixar pokazano superdziecko.

Iniemamocni 2 (The Incredibles 2) Jack-Jack

Sequel filmu „Iniemamocni 2” (oryg. „Incredibles 2”) trafi do kin dopiero 15 czerwca 2018 roku, ale już dzisiaj możemy obejrzeć pierwszy zwiastun udostępniony na kanale Disney-Pixar. Film będzie można oczywiście obejrzeć także w 3D!

Ulubiona rodzina superbohaterów powraca, ale tym razem Helen (w oryginale głos Holly Hunter) jest w centrum uwagi, pozostawiając Boba (głos Craiga T. Nelsona) w domu z Violet (głos Sarah Vowell) i Dashem (głos Hucka Milnera). Rodzina wciąż nie jest świadoma pojawiających się supermocy noworodka Jack-Jacka. Kiedy nowy złoczyńca ujawnia błyskotliwą i niebezpieczne talenty, rodzina i Frozone (głos Samuela L. Jacksona) muszą znaleźć sposób na ich wykorzystanie.

Zwiastun pokazuje w zasadzie tylko jedną rzecz, że dziecko z supermocami może być niebezpieczne. Pod koniec pierwszej części Iniemamocnych, Jack-Jack zaczął manifestować moce po tym, jak został porwany przez superzłego Syndroma.

Na prawie minutowym wideo mały Jack, po raz pierwszy ujawnia swoje przepotężne supermoce. Oczy superdziecka świecą zielonymi laserami, może wywoływać ogień i strzelać błyskawicami. W samym filmie zobaczymy zapewne jeszcze kilka innych tajemnych supermocy.

Zobacz zwiastun:

Fil został wyreżyserowany przez Brada Birda (Iron Giant, The Incredibles) i wyprodukowany przez Johna Walkera (The Incredibles) i Nicole Grindle (Sanjay’s Super Team, Toy Story 3).

Disney ogłosił kontynuację filmu w 2015 roku, początkowo planując premierę drugiej części na 2019 rok. Firma zaprezentowała już trochę materiału z filmu na początku tego roku w D23, a podczas tego wydarzenia reżyser Brad Bird powiedział, że od 2004 roku postępy w technologii animacji pozwoliły ponownie przyjrzeć się postaciom, czyniąc je bardziej realistycznymi i wyrazistymi.

źródło: Pixar, The Walt Disney Company