mytaxi z 50 proc. zniżką do 31 października

​Od 9 do 31 października możesz skorzystać z promocji 50% taniej na przejazdy mytaxi, a w Warszawie do 99% taniej, jeśli zamówisz mytaxi match.

50 proc. lub 99 proc za przejazdy z mytaxi (od 9 do 31 października 2017 r.)

Już od poniedziałku mytaxi uruchamia kolejną dużą promocję na przejazdy na terytorium następujących miast (nie dotyczy kursów poza granice miasta): Warszawa, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Sopot oraz na kursy na/z lotnisk: Modlin, Balice i Rębiechowo.

Gwarantowane 50% zniżki na przejazdy będą obowiązywały przez całą dobę od 9 października w poniedziałek do godz. 24.00 we wtorek 31 października.

Jeśli pasażerowie skorzystają z usługi mytaxi match w Warszawie, czyli przejazd współdzielony, a aplikacja zmatchuje ich z kimś jadącym w podobnym kierunku, to mogą zapłacić nawet 99% taniej za przejazd.

​Jak skorzystać z nowej promocji mytaxi?

  • 50% zniżki na każdy kurs z mytaxi przez całą dobę: jeśli korzystasz z mytaxi we wskazanych miastach w czasie promocji i zapłacisz kartą podpiętą do aplikacji mobilnej – dotyczy tylko kont prywatnych, bez firmowych.
  • Jeśli zamówisz mytaxi match w Warszawie, zniżka może wynieść nawet 99%! Jeżeli aplikacja nie zmatchuje Cię z nikim, to i tak dostaniesz gwarantowane 50 proc. zniżki.

Pamiętajcie, że promocja obowiązuje tylko jeśli za przejazd płacicie za pomocą opcji Płać przez Aplikację.

Płatność przez aplikację myTaxi 50% taniej
Płatność przez aplikację myTaxi 50% taniej

Skorzystaj z bonu na 50 zł na pierwszy przejazd z mytaxi

Jeżeli jeszcze nie korzystałeś z przejazdów mytaxi, to możesz skorzystać z bonu na 50zł, który przeznaczysz na swój pierwszy przejazd w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

Jak to zrobić?

  • Wybierz z menu opcję Kod Promocyjny.
  • Wpisz lukaszm21 i zatwierdź.
  • Bon na pierwszy przejazd pojawi się w zakładce Darmowe przejazdy i będzie ważny przez 4 miesiące od wprowadzenia. Bon działa także tylko z Płatnością przez aplikację.

Regulamin promocji znajdziesz na stronie pl.mytaxi.com/50

Zobacz jak działa mytaxi match:

Aplikację mobilną mytaxi możesz pobrać ze swojego sklepu z aplikacjami na urządzenia z systemami iOS lub Android, klikając na poniższe przyciski:

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play