Zwiastun nowego serialu Netflixa pt. „Dark”

Juz 1 grudnia w serwisie Netflix pojawi się serial zatytułowany „Dark”, który z pewnością przypadnie do gustu fanom „Stranger Things”.

Dark - serial oryginalny Netflix (1 grudnia 2017)

Thrillery z siłami nadprzyrodzonymi cieszą się ogromną popularnością wśród widzów serwisu Netflix, dlatego nie zaskakuje fakt, że pojawiają się kolejne produkcje z tego gatunku. Najnowszy serial oryginalny Netflixa pod tytułem „Dark” zdaje się być odpowiedzią na to zapotrzebowanie.

W tym tygodniu pojawił się pierwszy zwiastun serialu „Dark”. Premiera w serwisie zapowiedziana została na 1 grudnia 2017 roku.

Serial zaczyna się od zniknięcia dwójki dzieci z niemieckiego miasteczka Winden. Te wydarzenia otwierają czeluści, które podważają istnienie czasu, jaki znamy. Ważniejszym od tego, kto porwał dzieci, okazuje się pytanie o to, kiedy to się stało.

Serial „Dark” został stworzony przez wielokrotnie nagradzanych filmowców Barana bo Odara i Jantje Friese, którzy zostali docenieni za thriller „Who Am I?”. Nowy serial został po raz pierwszy zapowiedziany ponad rok temu, a wiceprezes Netflixa ds. produkcji międzynarodowych Erik Barmack opisuje „Dark” jako niesamowitą niemiecką historię, która spodoba się widzom na całym świecie.

Zobacz oryginalny zwiastun:

„Dark” jest pierwszym serialem oryginalnym Netflixa, który został napisany, nagrany i wyprodukowany w całości w Niemczech. Pierwszy sezon obejmie 10 godzinnych odcinków. Wśród oficjalnie ogłoszonych członków obsady są niemieccy aktorzy: Louis Hofmann (Land of Mine), Oliver Masucci (Look Who’s Back), Jördis Triebel, Maja Schöne, Sebastian Rudolph, Anatole Taubman, Quantum of Solace, Mark Waschke, Karoline Eichhorn, Stephan Kampwirth , Anne Ratte-Polle, Andreas Pietschmann, Lisa Vicari, Angela Winkler i Michael Mendl (Downfall).

Przeczytaj także: Netflix zrobi pierwszy serial oryginalny w języku polskim

Premiera serialu odbyła się w 2017 roku na Toronto International Film Festival i zadebiutuje 1 grudnia na Netfliksie.

źródło: Digital Trends via Netflix