Samsung zachęca do wymiany smartfona na Galaxy S8 lub S8+

W ramach promocji „Witaj piękny! Żegnaj stary” Samsung zwraca nawet do 2400 zł za wymianę starego smartfona na Galaxy S8 lub S8+.

Witaj piekny! Żegna stary. - promocja Samsunga Galaxy S8/S8+

Nowa promocja Samsunga „Witaj piękny! Żegnaj stary” pozwala klientom, którzy kupili nowy model smartfona Galaxy S8 albo S8+, na pobranie kodu promocyjnego, podnoszącego wycenę ich starego telefonu o dodatkowe 250 zł.

Za realizację promocji (wycena i skup) odpowiada firma AsGoodAsNew Gmbh, która jest stroną transakcji sprzedaży starego urządzenia. W zależności od stanu telefonu użytkownicy mogą za niego otrzymać nawet do 2400 zł. Cena sprzedawanego smartfonu uzależniona jest od modelu, wieku i stanu urządzenia i jest ustalana indywidualnie.

Promocja obejmuje tylko wybrane modele smartfonów i potrwa do 31 października 2017.

Jak wziąć udział w promocji „Witaj piękny! Żegnaj stary”?

Pierwszym krokiem do skorzystania z programu jest zakup smartfona Galaxy S8/S8+ u autoryzowanego sprzedawcy Samsunga. Po nabyciu smartfonu należy uruchomić aplikację Samsung Members (jest preinstalowana na urządzeniach Galaxy S8/S8+) i zalogować się do niej swoim kontem Samsung.

Następnego dnia kalendarzowego po aktywacji nowego Galaxy S8/S8+, w aplikacji Samsung Members, w sekcji Korzyści wyświetli się banner promocyjny. Klikając w niego użytkownik będzie mógł pobrać kupon, dzięki któremu wycena jego starego urządzenia zostanie podniesiona o 250 zł.

Jak odebrać voucher na 250 zł w aplikacji Members?
Jak odebrać voucher na 250 zł w aplikacji Members?

Jak działa promocja?

 1. Kup Galaxy S8 lub S8 Plus
 2. Odbierz kod – uruchom aplikację Samsung Members na swoim nowym Galaxy S8 | S8+, by otrzymać kod promocyjny na 250zł. Kod podniesie wycenę Twojego starego smartfonu przy odsprzedaży.
 3. Zrób wycenę – wyceń stary smartfon u partnera promocji. Pamiętaj, żeby wprowadzić kod pobrany z aplikacji Samsung Members. Jeśli będziesz zadowolony z zaproponowanej kwoty, zatwierdź.
 4. Pożegnaj stary smartfon – kurier odbierze od Ciebie Twój stary smartfon
  bez dodatkowych kosztów.
 5. Odbierz środki – jeżeli stan Twojego urządzenia będzie zgodny z deklaracją w zgłoszeniu, otrzymasz przelew środków na konto.

Podczas wyceniania telefonu, w formularzu na stronie partnera należy odpowiedzieć na pytania dotyczące starego urządzenia:

 • podać jego aktualny stan,
 • wpisać kod promocyjny pobrany z aplikacji Samsung Members (zwiększający wartość urządzenia o 250 zł)
 • wpisać numer IMEI zakupionego wcześniej Galaxy S8/S8+.

Po zatwierdzeniu transakcji użytkownik otrzyma potwierdzenie wyceny starego urządzenia, wraz z dokumentami dla kuriera. Kurier odbierze stary telefon i dostarczy go do partnera promocji, gdzie telefon zostanie sprawdzony pod kątem zgodności ze stanem podanym w formularzu online.

Zwrot kosztów lub zwrot urządzenia

Po pozytywnej weryfikacji stanu sprzedawanego telefonu, użytkownik otrzyma przelew na wskazane przez siebie konto bankowe.

 • Od wysłania urządzenia do wypłaty środków na konto może upłynąć do 10 dni roboczych.
 • Maksymalnie za swój stary smartfon użytkownik może otrzymać nawet do 2400 zł (oraz dodatkowo 250 zł w ramach promocji Samsung).
 • W przypadku wystąpienia rozbieżności między faktycznym stanem urządzenia a stanem deklarowanym przez użytkownika, partner promocji skontaktuje się indywidualnie w celu przedstawienia nowej wyceny bądź odesłania urządzenia.
 • Wszystkie przesyłki są ubezpieczone i weryfikowane przy obiorze oraz wysyłce, użytkownik nie ponosi również kosztów związanych z przesyłką.

Osoby zainteresowane wymianą swojego starego telefonu na smartfon Galaxy S8/S8+, mogą uzyskać szacunkową wycenę swojego urządzenia wcześniej, odwiedzając stronę samsung.kupimyto.pl.

Zasady, regulamin promocji i więcej informacji dostępne są na stronie odkup.samsung.pl.

źródło: informacja prasowa