Wkrótce skorzystamy z abonamentu Legimi na Kindle’u

Legimi zapowiedziało dzisiaj uruchomienie oferty abonamentowej na Kindle, już wkrótce właściciele tych czytników będą mieli dostęp do e-booków bez limitu w tej usłudze.

Abonament Legimi na czytniki Kindle

W ofercie serwisu z e-bookami Legimi wkrótce pojawi się nowa opcja dla właścicieli czytników Kindle. Legimi to usługa abonamentowa, w ramach której użytkownicy otrzymują dostęp do ogromnej biblioteki elektrocznicznych książek. W ramach miesięcznej opłaty (w zależności od wybranego pakietu) otrzymujemy dostęp do katalogu ponad 20 tysięcy pozycji.

Obecnie z oferty mogą korzystać użytkownicy tabletów i smartfonów oraz czytników inkBOOK i PocketBook. Wkrótce do tego grona mają dołączyć także użytkownicy czytników Kindle. Rejestrując się na specjalnej stronie internetowej www.legimi.pl/kindle nie przegapisz premiery Legimi na Kindle’ach i specjalnej oferty na start!

Na razie nie zdradzono szczegółów, jak dokładnie będzie wyglądała oferta na Kindle’a, ale można się spodziewać, że czytanie bez limitu książek na czytnikach Amazona będzie kosztowało miesięcznie 32,99 zł lub 39,99 zł wraz z dostępem do audiobooków (przy rocznej umowie).

— Mieliśmy świadomość, że ta kilkusettysięczna rzesza miłośników ebooków do tej pory pozbawiona była szansy na korzystanie z Legimi, więc gdy takowa tylko się pojawiła, postanowiliśmy uczynić zadość oczekiwaniom. Zdajemy sobie jednocześnie sprawę, że Kindle daje jedynie namiastkę możliwości oferowanych przez książki w chmurze w aplikacjach Legimi. Właśnie dlatego z naszego abonamentu można korzystać aż na 4 różnych urządzeniach, aby w pełni docenić korzyści płynące z nielimitowanego dostępu do ebooków i audiobooków. – powiedział Mikołaj Małaczyński, prezes Legimi.

Legimi uruchomi swoje pakiety abonamentowe na Kindle’a w ciągu najbliższych tygodni. Obecny cennik przedstawia się następująco:

Pakiety abonamentowe Legimi (stan na 7 września 2017 r.)
Cennik Legimi (stan na 7 września 2017 r.)

źródło: Legimi