Nowe „Carpool Karaoke” z gwiazdami „Gry o Tron”

Apple udostępniło zapowiedź kolejnego odcinka „Carpool Karaoke”, w którym śpiewająco wystąpiły dwie aktorki serialu „Gry o Tron”.

Carpool Karaoke - Episode 4 (GoT)

W Apple Music pojawiły się już 3 odcinki nowego sezonu „Carpool Karaoke: The Series” specjalnie stworoznego dla Apple. Oprócz tego można też obejrzeć trailer nadchodzącego odcinka, w którym wystąpią Sophie Turner i Maisie Williams, dwie aktorki, które wcielają się w role Sansy i Aryi Stark serialu HBO pt. „Game of Thrones” (z ang. Gra o Tron).

Parafrazując popularną frazę Winter is Coming z GoT, najnowszy trailer Apple’a zatytułowany jest Karaoke is Coming. Turner i Williams śpiewają kilka popularnych piosenek. Duet również zatrzymuje się przy hali ewakuacyjnej HBO, aby zaskoczyć swoich fanów.

Odcinek z aktorkami Turner i Williams pojawi się we wtorek  22 sierpnia 2017 r., czyli już w przyszłym tygodniu. Firma Apple udostępniła nową zapowiedź nadchodzącego odcinka, w którym wystąpią Ariana Grande i Seth MacFarlane – ten odcinek również zobaczymy 22 sierpnia.

Program „Carpool Karaoke: The Series” zadebiutował w zeszłym tygodniu 8 sierpnia w aplikacji Apple Music (iTunes). W pierwszym odcinku wystąpili James Corden i Will Smith. W tym tygodniu pojawiły się dwa nowe odcinki (2. i 3.), pierwszy z udziałem Alicii Keys i Johna Legenda, a drugi z udziałem Billy’ego Eichnera i zespołu Metallica.

Przeczytaj również: „Carpool Karaoke” będzie streamowane w Apple Music

Oficjalna strona internetowa serii Carpool Karaoke w serwisie Apple Music.

Zobacz zwiastun: Apple Music — Carpool Karaoke — Maisie Williams and Sophie Turner 

Zobacz zwiastun: Apple Music — Carpool Karaoke — Ariana Grande and Seth MacFarlane

źródło: MacRumors via Apple Music