Obejrzyj trailer drugiej serii serialu Westworld

Najnowszy zwiastun  drugiego sezonu serialu Westworld od HBO, pokazuje że powstawanie świata robotów właśnie się rozpoczęło.

Zwiastun 2. sezonu serialu „Westworld”

Podczas tegorocznego Comic Con w San Diego HBO zaprezentowało zwiastun drugiego sezonu serialu Westworld. Wideo rozpoczyna się od zbliżenia na grając fortepian oraz ujęcia stojącego Bernarda Lowe’a (Jeffrey Wright) wpatrującego się w ciało martwego tygrysa. Choć obrazki nie są zabawne w tle słyszymy wesoły utwór pt. „I Gotta Be Me” Sammy’ego Davisa Jr.

Następnie pokazano Maeve (Thandie Newton) spokojnie patrzącą na scenę rzezi i Dolores (Evan Rachel Wood) na koniu. Na końcu człowiek w czerni jest cały poplamiony krwią i uśmiecha się powoli do widza…

Premiera drugiej serii serialu Westworld odbędzie się w 2018 roku, ale konkretna data czy miesiąc nie zostały jeszcze podane. Jednak ze względu na to, że produkcja jest dość ambitna, zapewne twórcom Jonathanowi Nolanowi i Lisie Joy zajmie to trochę czasu. W rozmowie z Variety, Nolan powiedziała: To ambitny projekt, a HBO zachęca nas, abyśmy poświęcili tyle czasu i zasobów, ile potrzebujemy na kżadym etapie tworzenia serialu.

Obejrzyj poniższe, trwające około 2 minut wideo, dzięki któremu dowiesz się, czego oczekiwać w kolejnym sezonie Westworld:

 

Oficjalna strona serialu: discoverwestworld.com

źródło: The Verge