Pierwszy zwiastun 2. sezonu „Stranger Things”

Netflix opublikował pierwszy zwiastun drugiego sezonu serialu „Stranger Things” – zobacz przedsmak tego, co zobaczymy już tej jesieni!

Zwiastun 2 sezonu serialu „Stranger Things”

Serwis Netflix Polska udostępnił na swoim oficjalnym kanale na YouTube’ie pierwszy zwiastun drugiego sezonu serialu „Stranger Things.”

W opisie filmu czytamy: Rok 1984, Hawkins w stanie Indiana. Mieszkańcy wciąż nie mogą się otrząsnąć po koszmarze związanym z Demogorgonem i tajemnicami miejscowego laboratorium. Will Byers został wyciągnięty z drugiej strony, jednak na tych, którzy ocaleli, wciąż czyha coś znacznie bardziej przerażającego.

Długo oczekiwana kontynuacja dobrze przyjętej pierwszej serii serialu będzie miała swoją premierę 27 października 2017 roku.

W drugim sezonie nie zabraknie nostalgii: jest wiele odniesień do „Ghostbusters” (z ang. „Pogromcy duchów”), utworu „Thriller” Michaela Jacksona – wszystko po to, aby podkręcić nastrój. Pojawia się nawet komputerowa gra zręcznościowa wydana na nośniku Laserdisc przez Cinematronics w 1983 roku zatytułowana „Dragon’s Lair”. Nadal jest za wcześnie, aby stwierdzić, czy poszukiwania „tego czegoś” w Stranger Things 2 się zakończy i czy kolejne odcinki zachwycą tak samo widzów jak podczas oglądania pierwszego sezonu.

Czekacie na powrót do beztroskich lat osiemdziesiątych w serialu „Stranger Things” Oto prawie trzyminutowe wideo z tegorocznego Comic Con, zapowiadające tylko część tego, co zapewne przygotowali twórcy thrillera:

źródło: Netflix Polska