Rezerwuj wizyty online w aplikacji Moment.pl

Aplikacja mobilna Moment.pl umożliwia rezerwację wizyt w salonach fryzjerskich, gabinetach kosmetycznych oraz SPA, a nawet u dietetyka, fizjoterapeuty czy tatuażysty.

Rezerwacja wizyt online przez smartfona w aplikacji mobilnej Moment.pl

Portal Moment.pl zadebiutował w sieci przed kilkoma miesiącami. Przez tak krótki czas zyskał ogromną popularność. Do tej pory zamieszczono w nim blisko 1000 wizytówek salonów fryzjerskich, gabinetów kosmetycznych oraz SPA z całej Polski. Chętnie korzystają z niego osoby, które lubią szybko umówić się na wizytę w wybranym salonie bez konieczności kontaktu telefonicznego. Najlepszym potwierdzeniem powodzenia serwisu są setki komentarzy pozostawiane pod wizytówkami firm, które dodać można tylko po zrealizowanej wizycie.

W kwietniu Moment.pl został nagrodzony tytułem „Innowacja LNE” podczas 35. Międzynarodowych Targów Kosmetologicznych LNE w Krakowie. Obecnie Versum i Moment.pl obsługują w sumie 1,5 mln rezerwacji miesięcznie!

Od niedawna aplikacja Moment.pl dostępna jest także w wersji dostosowanej do potrzeb użytkowników mobilnych. To jedyne takie rozwiązanie, które synchronizuje się w pełni z najpopularniejszym na rynku oprogramowaniem VERSUM przeznaczonym dla salonów. Dzięki temu można w pełni automatycznie dokonać rezerwacji w czasie rzeczywistym wprost ze smartfona. Dzięki aplikacji mobilnej rezerwacja wizyt jest jeszcze łatwiejsza i szybsza. Znalezienie najlepszego fryzjera, kosmetyczki lub SPA w okolicy zajmuje zaledwie moment, a umówienie się na wizytę tylko kilka sekund.

Wszystkie salony korzystające z Moment.pl oceniane są przez klientów poprzez rzetelne komentarze, które mogą pozostawiać tylko osoby, które skorzystały z usług konkretnej firmy. Na ich podstawie powstaje lista topowych miejsc w mieście.

Intuicyjne wyszukiwanie salonów i gabinetów w aplikacji

Korzystanie z aplikacji Moment.pl jest bardzo łatwe i intuicyjne. Wyszukiwarka w aplikacji szybko wskaże najlepsze miejsca w Twoim mieście w zależności od rodzaju wybranej usługi. Można wyszukiwać także po konkretnej nazwie firmy lub salonu, w którym chcemy umówić się na wizytę.

W kilku prostych krokach mamy dostęp do  listy najlepszych salonów w okolicy. W pierwszej kolejności wyświetlają się miejsca, które mogą pochwalić się najlepszą opinią wśród klientów.

Wśród najpopularniejszych kategorii usług znajdują się: fryzjer, kosmetyczka, paznokcie, depilacja, medycyna estetyczna, SPA i masaż.

Kategorie usług w aplikacji mobilnej Moment.pl
Kategorie usług w aplikacji

Jak umówić się na wizytę (np. do fryzjera) za pomocą aplikacji?

Wizytówka każdego z salonów zawiera krótki opis oraz ofertę (np. strzyżenie męskie, które mnie najbardziej interesuje) wraz z cennikiem. Aby umówić się na wizytę, wystarczy kliknąć w wybraną usługę. Aplikacja pozwala na wybranie dogodnego terminu, a także zdecydowanie o tym, który z pracowników salonu ma zrealizować usługę.

Rezerwacje dokonywane online przez klientów są automatycznie synchronizowane z terminarzem salonu. Umawianie się do salonów jeszcze nigdy nie było tak proste. W przypadku chęci zmiany terminu lub odwołania wizyty, ponownie – wystarczy kilka kliknięć.

Aplikacja Moment.pl (screen) Aplikacja Moment.pl (screen)

Najważniejsze funkcje aplikacji Moment.pl:

  • Internetowa rezerwacja wizyt w czasie rzeczywistym.
  • Baza topowych salonów fryzjerskich, kosmetycznych i SPA z całej Polski.
  • Filtrowanie salonów według usług, miast, oceny.
  • System wiarygodnych komentarzy (wystawianych tylko po zrealizowanej wizycie).
  • Historia zrealizowanych wizyt.
  • Możliwość zapisania ulubionych miejsc.
  • Przypomnienie sms i e-mail na 24 godziny przed planowaną wizytą.
  • Wirtualna wizytówka salonów.

Moment.pl to aplikacja stworzona przez programistów z Versum – lidera na rynku oprogramowania dla branży hair & beauty, z którego na co dzień korzysta już ponad 14 000 profesjonalistów.

Moment.pl to portal rozszerzający funkcjonalność Versum. Użytkownicy zarządzający firmą za pomocą tego oprogramowania mogą zdobywać klientów za pośrednictwem Moment.pl. Tym samym, klienci zyskali dostęp do ogromnej, rzetelnej bazy usługodawców z branży hair&beuty.

Aplikację Moment.pl możesz pobrać bezpłatnie na smartfony i tablety z systemem Android ze sklepu Google Play oraz na iPhone’a i iPada z App Store’a lub wchodząc na stronę: moment.pl/aplikacja-mobilna. Korzystanie z aplikacji i rezerwacja wizyt jest także darmowa.

źródło: Artykuł sponsorowany