„Blitz Brigade: Rival Tactics” do pobrania na Androida i iOS-a

Francuska firma Gameloft powraca z sequelem dynamicznej gry mobilnej zatytułowanej „Blitz Brigade: Rival Tactics”.

Blitz Brigade: Rival Tactics

Kolejna odsłona popularnej gry Blitz Brigade: Rival Tactics została ulepszona o najnowsze funkcje walki taktycznej w czasie rzeczywistym. W rozgrywkach turowych gracze mogą teraz budować 8-osobowe oddziały z puli dziesiątków bohaterów, pojazdów i mocy specjalnych.

Od teraz za każdym razem, gdy wygrasz bitwę, otrzymasz paczki z bronią i narzędziami, które można uaktualniać, aby poprawić swoją drużynę śmierci.

Podczas gry w Rival Tactics będziesz mógł rekrutować bohaterów i dodawać ich do swojej drużyny. Możesz nawet dołączyć do jednej z wielu frakcji aby zbudować silny zespół sojuszników. Gameloft udostępnił szeroki wachlarz jednostek i powerupów, które czekają na odblokowanie i uaktualnienie przez graczy.

Gra mobilna Blitz Brigade: Rival Tactics wymaga połączenia z internetem, aby można było w nią grać. Oczywiście gra jest dostępna do pobrania bezpłatnie w sklepie Google Play na Androida i App Store na urządzenia z systemem iOS. W grze znajdują się opcje zakupu dodatkowych elementów. W grze pojawiają się także reklamy, które mogą przekierować graczy na strony internetowe firm trzecich.

Gra z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom kultowej gry Clash Royale od Supercell, która posiada bardzo podobną mechanikę rozgrywki.

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play